NAUJIENOS

Visos kategorijos

Atsinaujinusi „Tanagra“ siūlo įspūdingas nuolaidas

Eglė KUKTIENĖ - 12:13 Lapkričio 03d. 2020

Ilgus metus Kėdainiuose veikianti ir su absoliučia dauguma autotransporto įmonių bendradarbiaujanti UAB „Tanagra“ persikėlė į naujas patalpas. Nuo šiol juos rasite Josvainių g. 41.

Kaip ir anksčiau, viena didžiausių automobilių detalių tiekėjų Lietuvoje, intensyviai dirba su mūsų krašte veikiančiais automobilių servisais, užtikrina „Kėdbuso“ autobusų parko laiku atliekamą priežiūrą, bendradarbiauja su logistikos bendrovėmis.

Persikėlusi arčiau miesto centro, „Tanagros“ parduotuvė sulaukia vis daugiau ir eilinių kraštiečių dėmesio.

Kėdainiuose esančioje parduotuvėje yra pačios populiariausios ir dažniausiai perkamos automobilių priežiūros prekės, detalės. Prekes galima užsakyti ir iš kitų „Tanagros“ filialų, o jos Kėdainius pasiekia per vieną darbo dieną arba net greičiau./Eglės Kuktienės nuotr.Vieni didžiausių

Beveik tris dešimtmečius šalyje veikianti UAB „Tanagra“ gali pasigirti dvidešimčia parduotuvių visoje Lietuvoje bei keturiais automobilių remonto servisais.

Įmonės veikla apima tikriausiai visas įmanomas autotechnikos priežiūros sritis – nuo atsarginių detalių paieškos ir tiekimo, iki sunkvežimių, bekelės visureigių ir sportinių automobilių remonto ir priežiūros darbų.

Įmonė turi net 133 žinomų gamintojų atstovavimo teises Baltijos šalyse, dirba su tokiais visiems žinomais vardais, kaip „Shell“, „Meguin“, „Filtron“, „Alpinestar“, „Mayle“, „KW automotive“, „Metelli“, „Bosch“ ir kiti.

Įmonė turi partnerius septyniuose Lietuvos miestuose, o jos filialai veikia ir Latvijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje ir Rusijoje.

Kad ir kokį įnoringą automobilį beturėtumėte – UAB „Tanagra“ gebės užtikrinti geriausią servisą ir parinkti jums norimo prekės ženklo gaminius bei detales.

Pristato nemokamai

Nors Kėdainiuose esančioje „Tanagros“ parduotuvėje galima rasti pačias populiariausias ir perkamiausias prekes, norėdami pamatyti visas prekes – galite naršyti įmonės elektroninėje parduotuvėje e-tanagra.com.

Ten yra pateiktas plačiausias prekių asortimentas, daug skirtingų gamintojų ir visa tai – už itin patrauklias ir konkurencingas kainas.UAB „Tanagra“ visai neseniai persikėlė į naujas patalpas. Nuo šiol juos rasite Josvainių g. 41.

Elektroninė prekybos sistema leidžia išsirinkti norimas prekes, jas užsakyti ir atsiimti parduotuvėje. Pristatymo terminai itin žavi – dažniausiai prekes pristato jau kitą dieną. Jeigu reikalingos prekės neturi nė viena šalyje esančių parduotuvių, jos pristatymas gali užtrukti iki kelių dienų.

UAB „Tanagra“ pardavimų vadovas Oskaras Pikauskas pabrėžė, kad visas prekes – tiek užsakytas internetu, tiek užsakytas paskambinus į pačią parduotuvę – į namus Kėdainių mieste ir rajone gali pristatyti dar tą pačią dieną visiškai nemokamai!

„Logistika pas mus yra puikiai išvystyta. Į Kėdainius kas dieną važiuoja automobilis, vežantis prekes. Jeigu klientas užsisako prekę, kuri yra Kauno parduotuvėje, yra galimybė daryti papildomą reisą. Tokiu atveju žmogus, padaręs užsakymą pas mus ryte, prekę iš Kauno gautų jau popiet – arba pristatytą į parduotuvę, arba tiesiai jam į namus. Visiems savo klientams – automobilių servisams, įmonėms – nemokamai net ir vieną varžtelį galėtume atvežti“, – šypsosi įmonės atstovas.

Įmonė turi net 133 žinomų gamintojų atstovavimo teises Baltijos šalyse, dirba su tokiais visiems žinomais vardais, kaip „Shell“, „Meguin“, „Filtron“, „Alpinestar“, „Mayle“, „KW automotive“, „Metelli“, „Bosch“ ir kiti. Aut. past.

Konkurencija ir kainose, ir aptarnavime

UAB „Tanagra“ pardavimų vadovas Oskaras Pikauskas akcentavo, kad lojaliems klientams įmonė gali pasiūlyti ypač patrauklias kainas, o tai leis jiems užtikrinti konkurencingumą rinkoje.Kaip ir kiekviena įmonė, UAB „Tanagra“ turi konkurentų, kurie vykdo savo veiklą tokioje pačioje srityje. Vis dėlto įmonė stengiasi išleisti klientą maksimaliai patenkintą gautomis paslaugomis – tokiu atveju jokie konkurentai nėra baisūs.

„Žinoma, konkurentų turime, tačiau sveika konkurencija yra visur, ir ji yra gerai – verčia pasitempti ir ieškoti būdų, kaip patenkinti klientus. Būna, kad klientai ateina pas mus iš kitur. Kartais renkasi mus dėl paprasčiausios priežasties – tarkime, jiems mūsų parduotuvė yra patogesnėje vietoje.

Būna, jog ateina pas mus dėl darbuotojų – juk su jais tenka dažnai bendrauti, darbuotojai turi būti profesionalūs, mandagūs ir lankstūs. Jie turi gebėti pasiūlyti kliento lūkesčius ir kainą atitinkantį produktą. Mūsų darbuotojai čia dirba jau daug metų, klientai juos gerai pažįsta.

Kai kuriems mūsų klientams imponuoja produktų ir paslaugų kaina. Kainos šiais laikais visur yra panašios, tačiau kai kuriems ir kelių eurų skirtumas yra svarbus, ypač jei perkama daug ir dažnai“, – kalba O. Pikauskas.

Kėdainiuose esančioje parduotuvėje yra pačios populiariausios ir dažniausiai perkamos automobilių priežiūros prekės, detalės. Prekes galima užsakyti ir iš kitų „Tanagros“ filialų, o jos Kėdainius pasiekia per vieną darbo dieną arba net greičiau Aut. past.

Tvarios nuolaidos

Įmonė vertina lojalius klientus ir atsidėkodami už ilgametę draugystę siūlo patrauklias papildomas ir išskirtines nuolaidas.

„Ilgamečiai mūsų klientai turi geresnes nei kiti produktų kainas. Taip pat yra sudaromos bonusinės metinės sutartys, kur klientai nuo savo minimaliausių kainų gauna papildomas nuolaidas specialioms prekėms, tarkime, toms, kurias jis dažniausiai perka. Tokiu būdu klientas Kėdainiuose pirks tam tikras prekes mažiausiomis kainomis, o tai leis užtikrinti jo, kaip automobilių meistro, konkurencingumą“, – apie skatinamąjį paketą kalba įmonės atstovas.

Ir nepaisant to, kad UAB „Tanagra“ orientuojasi į įmones, individualią veiklą vykdančius asmenis, parduotuvėje laukiami visi kėdainiečiai, o profesionalūs darbuotojai yra pasirengę padėti rūpimais klausimais. Jie padės ne tik prekes išsirinkti, bet ir gali suteikti bazinės informacijos apie automobilio gedimus.

„Pardavėjas yra specialistas šioje srityje. Jis išmano automobilio sandarą, galimus gedimus. Jei žmogus ateitų ir pasakytų, kas negero darosi jo automobiliui, mūsų darbuotojas gali pasakyti, kokios detalės gedimas tai galėtų būti.

Bet iš tiesų visuomet siūlome automobilį patikėti specialistams – galutinis ir tikslus automobilio gedimas gali būti nustatytas tik meistrų, dirbančių servise“, – ragina pašnekovas.

Ta proga, kad UAB „Tanagra“ persikėlė arčiau miesto centro, visą ateinantį mėnesį siūlo puikias nuolaidas – daugelį prekių galėsite įsigyti net iki 30 procentų mažesnėmis kainomis. Paskubėkite apsilankyti ir išsirinkti tai, kas jūsų automobiliui geriausia!

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!