NAUJIENOS

Visos kategorijos
Po publikacijos į laikraščio redakciją kreipėsi dar ne vienas ir ne du asmenys, kurie pranešė, kad taip pat buvo nukentėję, kai pastatė automobilį P. Lukšio gatvėje.  / „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainiečius terorizuoja garbaus amžiaus moteriškė?

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 08:57 Birželio 05d. 2019

Prieš kelias savaites „Rinkos aikštė“ publikavo straipsnį apie Stankevičių šeimos patirtą košmarą, kuomet ne vietoje pastačius automobilį buvo subadytos mašinos padangos. Po publikacijos į laikraščio redakciją kreipėsi dar ne vienas ir ne du asmenys, kurie pranešė, kad taip pat buvo nukentėję, kai pastatė automobilį P. Lukšio gatvėje. Visi nukentėjusieji teigė, kad tai minėtos gatvės 7-ojo daugiabučio namo gyventojos darbas. Esą taip moteris bando kovoti prieš automobilius nedideliame kieme.

Kvietė policiją

„Mus taip pat P. Lukšio gatvėje bandė drausminti tokia moteriškė. Ji aiškiai pasakė, kad svetimiems automobilių šiame kieme nėra ko statyt. Moteris net policiją mums iškvietė, teko aiškintis. Kiek supratome, tai ji taip kovoja prieš svetimus žmones, svetimas mašinas daugiabučio kieme. O juk tų mašinų būna ne viena ir ne dvi, juk tėvai atveža vaikus į „Aviliuko“ darželį, tad tenka palinkti automobilį bent jau kelioms minutėms“, – dėstė su redakcija susisiekusi kėdainietė Romantė.

Sustatė ženklus

Pasirodo, daugiabučio gyventoja nusiteikusi kovoti prieš automobilius daugiabučio kieme. Tik ar tos priemonės yra teisėtos? Moteris prieš kurį laiką buvo sustačiusi savo gamybos ženklus, perspėjančius, kad automobilio prie takelio geriau nestatyti. „Rinkos aikštė“ nuvyko pakalbinti net kelių liudininkų nurodytą moterį, tačiau ši į kalbas nesileido. Moteris paaiškino, kad jei dar kas statys kieme automobilį – ji kvies policiją.

Pasirodo, daugiabučio gyventoja nusiteikusi kovoti prieš automobilius daugiabučio kieme. Tik ar tos priemonės yra teisėtos? Moteris prieš kurį laiką buvo sustačiusi savo gamybos ženklus, perspėjančius, kad automobilio prie takelio geriau nestatyti. Aut. past.

Nesupranta pykčio

Nukentėjusieji ar moters perspėti kėdainiečiai supranta, kad moteris nenori matyti automobilių daugiabučio kieme, nes ten labai mažai vietos. Jų teigimu, būna, kad nutinka taip, kad net sunku apsisukti kieme. Tačiau važinėti juk reikia, automobilius palieka P. Lukšio gatvės7-ojo daugiabučio namo gyventojai, atvyksta tėvai su vaikais į darželį. Judėjimas, pasak vietinių, tikrai didelis, bet kiemas yra visų, ne tik vienos moteriškės nuosavybė.

Peraugo į rimtą kovą

Garbaus amžiaus moteriškė su automobiliais kieme bandė kovoti visaip. Ji bandė įspėti čia automobilius statančius žmones, rašė įvairius raštelius, galų gale pastatė savavališkus ženklus. Tačiau atvykstantieji nekreipė dėmesio. Galų gale vienas žmogus pranešė apie pradurtas padangas. Kėdainietis Kęstutis Stankevičius popietę nuvyko pasiimti vaiko, kuris lanko Kėdainių miesto P. Lukšio gatvėje įsikūrusį darželį „Aviliukas“. Vyriškis kaip visuomet pasistatė automobilį ir nuėjo į darželį. Po kurio laiko grįžęs prie automobilio vyriškis suprato, kad kažkas yra ne taip. Geriau apžiūrėjęs pastebėjo, jog padangoje įsmigęs metalinis daiktas. Nuvykus pas meistrus šie paaiškino, kad padangos specialiai nusmailintais strypais buvo pradurtos tyčia.

Taigi, po šio įvykio visų žvilgsniai ėmė krypti į tą pačią moterį, kuri kovoja prieš atvažiuojančius. Žinoma, už rankos nepagautas – ne vagis, tačiau jei nukentėjusieji kreiptųsi į policiją ir būtų pradėtas tyrimas, moteriai už svetimo turto niokojimą grėstų piniginė bauda.

 

1 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!