NAUJIENOS

Visos kategorijos
„Rinkos aikštės“ skaitytojas Robertas piktinasi nenugenėtais krūmais, kurie gali padaryti nemažai žalos.   / Skaitytojo nuotr.

Savivaldybė su dviratininko skundu nesutinka

Rasa JAKUBAUSKIENĖ - 09:46 Sausio 20d. 2020

Kas rytą ir vakarą M. Daukšos gatve dviračiu važinėjantis kėdainietis Robertas kreipėsi į „Rinkos aikštės“ redakciją su prašymu pasidomėti, kodėl miesto seniūnija tinkamai neprižiūri gatvių ir krūmų, kad būtų saugu tiek dviratininkams, tiek pėstiesiems. Mat važiuojant minėtu keliu, ypatingai tamsiuoju paros metu, krūmų šakos gali padaryti nemažai žalos sveikatai – nepastebėjus jų, galima išsibadyti akis, susibraižyti veidą ar susiplėšyti rūbus.

Kėdainių rajono savivaldybėje pasidomėjus minėta situacija, mero patarėja ryšiams su visuomene Jorūnė Liutkienė nesutiko su dviratininko skundu.

„Nenorėtume pritarti teiginiui, kad „nėra tinkamai prižiūrimos gatvės ir krūmai, kad būtų saugu tiek dviratininkams, tiek pėstiesiems...“, labai prašytume nurodyti konkrečią vietą, kurioje dviratininkai patyrė traumų ir žalos, nes pastaruoju metu labai daug yra atlikta krūmų kirtimų ir valymo darbų visose seniūnijose, ne tik miesto“, – tikino J. Liutkienė.

Mūsų miestas prižiūrimas ypatingai kruopščiai. Dviračių takai taip pat yra stebimi ir jais rūpinamasi. J. Liutkienė

Taip pat ji pridūrė, kad dviračių takai įrengti pagal reikalavimus – šalia jų neturėtų būti jokių pavojų keliančių medžių. 

„Mūsų miestas prižiūrimas ypatingai kruopščiai. Dviračių takai taip pat yra stebimi ir jais rūpinamasi. Visus takų tvarkymo darbus atlieka seniūnijos darbininkai, kuriems yra mokamas atlyginimas“, – kalbėjo mero patarėja.  

Jei žmogus kartais patirtų žalą, anot J. Liutkienės, reiktų kreiptis į teismą.

„Jeigu teisme įrodys, kad gyventojas žalą patyrė dėl kažkokių savivaldybės (ar seniūnijos)  neatliktų darbų, tada galėtų tikėtis žalos atlyginimo, – patarė pašnekovė. – Prieš kreipiantis į teismą reikia, kad įvykis būtų užfiksuotas atitinkamų tarnybų.“ 

Iki šiol, mero patarėjos teigimu, dėl tokios žalos joks žmogus į seniūniją nesikreipė. 

2 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Pareigūnų automobilis sutrukdė eismui

SKAITYTOJAI DALINASI
13:07 Rugsėjo 07d. 2020
img

Žemaitės kvartalo gyventojai nenori konteinerių po langais

SKAITYTOJAI DALINASI
10:19 Rugpjūčio 07d. 2020
img

Gandrams kelias į lizdą – užtvertas

SKAITYTOJAI DALINASI
13:45 Balandžio 09d. 2020
img

Paštas siuntas saugos visą karantino laiką

SKAITYTOJAI DALINASI
10:03 Balandžio 08d. 2020
img

Kodėl vanduo kalkėtas ir brangus?

SKAITYTOJAI DALINASI
09:33 Vasario 11d. 2020
img

Nusiskundimai vilniečių įmone nesiliauja

SKAITYTOJAI DALINASI
09:00 Lapkričio 12d. 2019
img

Svetimo miesto netausoja

SKAITYTOJAI DALINASI
09:24 Spalio 28d. 2019
img

Kiek dar džiaugsimės miesto fontanais?

SKAITYTOJAI DALINASI
09:42 Spalio 24d. 2019
img

Konteinerį sudegino, kada bus naujas – neaišku

SKAITYTOJAI DALINASI
14:45 Spalio 20d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!