NAUJIENOS

Visos kategorijos
Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje vyko nacionalininis 1–4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdinis sapnas“.  / Ugdymo įstaigos nuotr.

„Ryto“ progimnazijoje – nacionalinis mokinių piešinių konkursas

www.rinkosaikste.lt - 09:59 Gruodžio 23d. 2019

Gruodžio 1–19 d. Kėdainių „Ryto“ progimnazija organizavo nacionalinį 1–4 klasių mokinių piešinių konkursą „Kalėdinis sapnas“. Konkurso tikslas – sudaryti sąlygas mokinių saviraiškai bei ugdyti kūrybiškumą. Įvairiomis piešimo priemonėmis mokiniai mėgino atskleisti Kalėdinio laikotarpio nepaprastumą, laukimo džiaugsmą ir stebuklus.

Sulaukėme 186 piešinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Vertinimo komisija iš kiekvienos amžiaus grupės atrinko po tris laureatus (iš viso 12 piešinių).

I grupėje (1 klasės pradinukai) laureatai: I-oji vieta atiteko Kamilei Bružaitei iš Gargždų „Minijos“ progimnazijos (mokytoja Rasa Marcinkevičienė ), II-oji vieta – Viltei Stepanovai iš Kėdainių „Ryto“ progimnazijos (mokytoja Raimonda Levanienė), III-oji vieta – Kotrynai Pociūtei iš Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos (mokytoja Birutė Svetickienė).

II grupėje (2 klasės pradinukai) laureatai: I-oji vieta – Matui Lepai iš Kėdainių „Ryto“ progimnazijos (mokytoja Jūratė Daugnorienė), II-oji vieta – Tomui Masiuliui iš Kėdainių „Ryto“ progimnazijos (mokytoja Dalia Ona Urbienė), III-oji vieta – Danieliui Bundurai iš Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos (mokytoja Žaneta Zagorskienė).

III grupėje (3 klasės pradinukai) laureatai: I-oji vieta – Luknei Salynaitei iš Kėdainių „Ryto“ progimnazijos (mokytoja Violeta Katkuvienė), II-oji vieta – Darijui Visockiui iš Kėdainių „Ryto“ progimnazijos (mokytoja Elona Jankūnienė), III-oji vieta – Viktorijai Šmigelskytei iš Kėdainių „Ryto“ progimnazijos (mokytoja Ramunė Švaikauskienė).

IV grupėje (4 klasės pradinukai) laureatai: I-oji vieta – Gerdai Maziliauskaitei iš Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos (mokytoja Birutė Juknienė), II-oji vieta – Rugilei Bytautaitei iš Kauno „Vyturio“ gimnazijos (mokytoja Giedrė Valaitienė), III-oji vieta – Gabrielei Snieškaitei iš Panevėžio „Vilties“ progimnazijos (mokytoja Asta Sakalienė).

Gruodžio 20 d. vyko laureatų darbų parodos atidarymas, kurio metu buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Dėkojame visiems konkurso dalyviams, juos paruošusiems mokytojams, vertinimo komisijai, konkurso globėjui LR Seimo nariui Dariui Kaminskui, konkurso rėmėjui UAB „Jurasta“.

Tikime, kad piešiniuose įprasminta Kalėdinė šventė, stebuklai ir tikėjimas, visos svajonės ir sapnai kada nors išsipildys...

  

Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Rasa Rugelienė

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!