NAUJIENOS

Visos kategorijos
Rajono gyventojus meras Valentinas Tamulis priima kiekvieną trečiadienį nuo 8.30 iki 12 val.

Per 100 dienų meras sprendė daugiau kaip 150 gyventojų problemas

„Rinkos aikštės“ ir Kėdainių r. savivaldybės inf. - 10:06 Rugpjūčio 02d. 2019

153 gyventojai – tiek jų kreipėsi į Kėdainių rajono savivaldybės merą Valentiną Tamulį per pirmąjį šimtą jo darbo dienų.

Meras gyventojus priima kiekvieną trečiadienį nuo 8.30 iki 12.00 val. Į jį kreipiasi žmonės su gyvenimiškomis problemomis ir susikaupusiais rūpesčiais. Pasidalija idėjomis, drauge ieško iškilusių problemų sprendimo būdų.

Meras Valentinas Tamulis gyventojus priiminėti pradėjo nuo balandžio 24 dienos – iš karto, kai balandžio 17 dieną pradėjo savo darbą. Pagalbos prašymų jis sulaukia ir savivaldybės interneto puslapyje, mobiliuoju telefonu ir SMS žinutėmis, socialiniame tinkle „Facebook“, per „Messenger“ programėlę.

Per 100 savo darbo dienų meras Valentinas Tamulis išsprendė jau nemažai svarbių gyventojų problemų.

Gyventojai siekia tikslingo bendradarbiavimo ir ryšio su naująja rajono valdžia. Kalbamasi, tariamasi ir ieškoma sprendimų drauge. Aut. past.

Krašto žmonėms ypač reikšminga, kad pagalbos ranką rajono valdžia jiems ištiesia skubiai, atkreipia dėmesį į jų klausimus ir pasiūlymus.

Kai kurioms kitoms problemoms išspręsti reikia daugiau laiko. Kartais tam net būtina tikslinti biudžetą ar strateginį veiklos planą, ieškoti papildomo finansavimo, svarstyti klausimus rajono savivaldybės taryboje prieš tai rajono tarybos nariams išaiškinant reikalingo sprendimo reikšmingumą rajono žmonėms. Visi sprendimai priimami atsakingai ir įsigilinus į situaciją.

Keli kasdieniniai pavyzdžiai.

Ponas Albinas, ilgą laiką dirbęs fermoje, ūkininkavęs Kėdainiuose, turintis sunkių sveikatos problemų, pirmą kartą kreipėsi į merą dėl vienkartinės paramos. Jam ji buvo skirta. Albinui toks parodytas dėmesys ir piniginė parama yra didelė pagalba, nes už skirtus pinigus jis galės stiprinti sveikatą, įsigyti vaistų.

Tik diskusijose gimsta geriausi sprendimai, svarbūs visam Kėdainių kraštui. Rajono meras Valentinas Tamulis yra pasirengęs išklausyti kiekvieną žmogų. Aut. past.

Verslininkas Virmantas taip pat pirmą kartą kreipėsi į rajono vadovą, kuriam išsakė savo skaudulį dėl Dotnuvos tilto rekonstrukcijos darbų, kurie trukdo jo verslui. Jis prašė, kad būtų pakoreguotas vykdomų darbų projektas, ir pasiūlė, kaip būtų galima tai padaryti pakoreguojant projektą dėl važiuojamosios kelio dalies ir įvažiavimo į gyventojų kiemus. Su šiuo racionaliu verslininko pasiūlymu mero V. Tamulio pavedimu savivaldybės atsakingi specialistai kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos ir sulaukta teigiamų tokios iniciatyvos rezultatų – įvažiavimas bus praplatintas, kaip siūlo verslininkas, tad bus išspręsta ne tik jo, bet ir kitų Dotnuvos gyventojų problema.

Net ir iš šių pavyzdžių akivaizdu, kad rajono gyventojai kreipiasi į rajono merą su pačiais įvairiausiais klausimais. Kėdainiečiai susiduria su gyvenimiškomis problemomis ir, netekę vilties, jų sprendimo būdų ieško savivaldybėje.

Meras gyventojus priima kiekvieną trečiadienį nuo 8.30 iki 12.00 val. Aut. past.

Žmonės dažniausiai į merą kreipiasi tikėdamiesi pagalbos dėl geresnių gyvenimo sąlygų, susijusių su nuotekų trasų vedimu, namų bendrijomis, daugiabučių renovacija, vaikų aikštelėmis, automobilių stovėjimo aikštelėmis ir kitomis problemomis. Dėl tokių reikalų per pirmas 100 mero darbo dienų į jį kreipėsi net 134 rajono gyventojai. Yra ir tokių, kurie kreipiasi norėdami aptarti verslo idėjas ir siekdami jas realizuoti – tokių atvejų būta 2. Su prašymais remti įvairią veiklą ir projektus į merą kreipėsi 5 kraštiečiai, dar 3 prašė pagelbėti ieškant darbo. 3 gyventojai kreipėsi dėl socialinės paramos, dar 6 – ieškodami asmeninių problemų sprendimo būdų. 

Gyventojai siekia tikslingo bendradarbiavimo ir ryšio su naująja rajono valdžia. Kalbamasi, tariamasi ir ieškoma sprendimų drauge. Tik diskusijose gimsta geriausi sprendimai, svarbūs visam Kėdainių kraštui. Rajono meras Valentinas Tamulis yra pasirengęs išklausyti kiekvieną žmogų.

18 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!