NAUJIENOS

Visos kategorijos
Miestelio vyrai paruošė keliukui pagrindą, ardė ir nešė plytas, jas klojo. Taip pat buvo sutvarkyta ir bendruomenės centro aplinka.  / Ž. Marčiūtės nuotr.

Dotnuviškiai savo rankomis nutiesė pėsčiųjų keliuką

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 13:06 Liepos 29d. 2020

Kėdainių rajone kaimiškosios bendruomenės viena po kitos rodo gražias iniciatyvas, buriasi į talkas, organizuoja šventes. Miesteliai ir kaimai nuolat gražėja, o prie to prisideda ir darbščios bendruomenės. Štai Dotnuvos bendruomenė savo jėgomis nutiesė pėsčiųjų keliuką.

Darbavosi miestelio vyrai

Miestelio vyrai paruošė keliukui pagrindą, ardė ir nešė plytas, jas klojo.

Taip pat buvo sutvarkyta ir bendruomenės centro aplinka.

Dotnuviškiai jau džiaugiasi savo darbo rezultatais. Ž. Marčiūtės nuotr.„Susirinkę miestelio vyrai puikiai pasidarbavo. Dabar turime gražų, lygų takelį, vedantį iki pačių bendruomenės namų ir tvarkingą aplinką.
Kviečiame pasivaikščioti, pasigrožėti puikiai sutvarkyta mūsų teritorija.

Esame labai dėkingi visiems, kurie prisijungė ir padirbėjo iš peties.

Mūsų bendruomenės centro aplinka ir miestelis gražėja kasdien. Tą pastebi ne tik vietiniai, bet ir prašalaičiai“, – sakė Dotnuvos bendruomenės centro narė Živilė Marčiūtė.

Renkasi nuolat

Dotnuvos miestelio gyventojai į visuotines talkas, kurių metu tvarkomos viešosios erdvės, renkasi kasmet. Visuotinės miestelio talkos tampa gražia tradicija.

Talkon susirinkęs gausus būrys dotnuvių tvarko erdves. Talkų metu genimi medžiai, pjaunama ir grėbiama žolė, renkamos šiukšlės, tvarkoma Dotnuvėlės upelio pakrantė, sodinami medžiai.

Atnaujino senąjį tiltelį

Daugelio dotnuvių svajonė vėl turėti tiltelį buvo įgyvendinta būtent aktyvios bendruomenės pastangomis. Didelių pinigų bendruomenei nepavyko surinkti, tad žmonės nutarė pastatyti bent jau nedidelį, nesudėtingą tiltelį savo jėgomis.

Susirinkę miestelio vyrai ėmė ir įgyvendino šią idėją.

Dotnuviai ne tik pastatė tiltą, bet ir šalia jo, iš abiejų pusių pastatė suoliukus poilsiui.

„Labai daug pastangų gražinti mūsų kraštą deda naujasis bendruomenės vadovas Andrius Balandis. Labai aktyvi visi bendruomenė. Visi noriai renkasi į talkas, noriai prisijungia prie miestelio tvarkymo.

Džiugu, kad mūsų miestelis gražėja kasdien. Ir tai – visų žmonių nuopelnas“, – sakė Dotnuvos miestelio gyventoja Laurencija Gadeckytė-Žydelienė.

 

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite

SKELBIMAI

touched by digitouch!