GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Skulptūrą pagamino ir bažnyčiai dovanojo UAB „Laumetris“. Ši skulptūra yra pritvirtinta prie Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios sienos.   / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Geradarių dovana – popiežiaus Pranciškaus skulptūra

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 13:14 Lapkričio 12d. 2018

Kėdainių Šv. Jurgio parapijai švenčiant Švenčiausios Mergelės Marijos – Rožyno Karalienės – atlaidus bei dėkojant Dievui už Šventojo Tėvo popiežiaus Pranciškaus atvežtas gausias malones į mūsų Tėvynę Lietuvą, Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios klebonas Artūras Stanevičius, gausiai dalyvaujant parapijiečiams ir parapijos svečiams, palaimino geradarių bažnyčiai dovanotą popiežiaus metalinę skulptūrą.

Geradarių dovana

Popiežiaus Pranciškaus apsilankymo Lietuvoje prisiminimui buvo palaimintas atminimo ženklas – metalinė skulptūra, vaizduojanti popiežių Pranciškų. Skulptūrą pagamino UAB „Laumetris“. Ši skulptūra yra pritvirtinta prie Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios sienos. Klebonas A. Stanevičius sakė, kad skulptūra yra skirta prisiminimui apie Šventojo Tėvo vizitą.  

„Ši skulptūra tebūnie prisiminimas, kad mūsų popiežius mus aplankė ir kad mūsų žmonės eina meilės keliu. Dėkojame savo rėmėjams geradariams „Laumetrio“ vadovams Kazimierui Čiurylai ir Jonui Putnai, skulptūros autorei Gintarei Goceitienei už šį mūsų Šventojo Tėvo įamžinimą“, – sakė klebonas.

Suvienijo malda

Apie skulptūros popiežiui Pranciškui sumanymą kalbėjo UAB „Laumetris“ vadovai ir skulptūros autorė. Šv. Jurgio bažnyčios choras, vadovaujamas vargonininkės Aušros Giedrienės, sugiedojo popiežių himną. Savo patirtą įspūdį iš susitikimo su popiežiumi Pranciškumi Kauno Santakos parke pasakojo Genutė Sereikienė.

Klebonas A. Stanevičius aukojo iškilmingas Šv. Mišias, kuriose buvo prisiminti bažnyčios geradariai, Gyvojo Rožyno kalbėtojos, Marijos legiono maldininkų grupė, Jėzaus Gailestingumo vainikėlio kalbėtojos ir visi, malda apglėbiantys Kėdainių Šv. Jurgio parapiją. Giedodami giesmes tikintieji ėjo Eucharistinę procesiją aplink bažnyčią.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!