LAISVALAIKIS

Visos kategorijos
Renginio metu buvo dėkojama visuomenininkams ir kitiems aktyviems kraštiečiams, apdovanotos įmonės, įstaigos ir organizacijos, šįmet prisidėjusios prie Akademijos kultūros centro veiklos.  / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Akademijoje – iškilmingas padėkos vakaras (GALERIJA)

Justina ŠVEIKYTĖ - 13:00 Gruodžio 30d. 2018

Šeštadienio vakarą į Akademijos kultūros centrą rinkosi ne tik vietos gyventojai, bet ir svečiai iš kitų rajono vietų – čia vyko iškilmingas padėkos vakaras, kurio metu buvo pastebėti ir apdovanoti aktyviausi kraštiečiai ir centro rėmėjai.

Renginio metu buvo dėkojama visuomenininkams ir kitiems aktyviems kraštiečiams, apdovanotos įmonės, įstaigos ir organizacijos, šįmet prisidėjusios prie Akademijos kultūros centro veiklos, bei bičiuliai ūkininkai ir verslininkai.

Iškilmingą ceremoniją vedė atlikėja Donalda Meiželytė. Jos metu pasirodė Akademijos kultūros centro šiuolaikinio šokio grupė „Carpe Diem“, stygininkų duetas „String Duo“, Lietuvos talentų nugalėtojas žonglierius Kasparas Bujanauskas bei Mimų teatro artistai.

 

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!