GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Bendruomeniniai šeimos namai šiuo sunkiu laikotarpiu teikia nuotolines individualias psichologo konsultacijas.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Padeda krizę išgyvenantiems žmonėms

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:40 Sausio 11d. 2021

Kėdainiečiams teikiamos nemokamos individualios psichologo konsultacijos

Šiuo sudėtingu laikotarpiu išgyventi ir gyventi kokybiškai nėra lengva. Žmonės susiduria su įvairiausiomis bėdomis, sunkumais. Yra tokių, kuriuos užklupo emociniai sunkumai, kurie turi bėdų šeimoje ar tiesiog išgyvena krizinį laikotarpį.

Tokie žmonės Kėdainių mieste ir rajone nepaliekami likimo valiai – jiems tiesiama pagalbos ranka, kurią organizuoja Bendruomeniniai šeimos namai. Šiuo sunkiu laikotarpiu jie teikia nuotolines individualias psichologo konsultacijas.

Sunkus laikotarpis

„Dabar laikotarpis yra išties sunkus, tad natūralu, kad yra žmonių, kuriems reikia psichologo pagalbos. Tad žmogus, susidūręs su sunkumais, gali drąsiai kreiptis į mus.

Galima ir reikia skambinti tiesiogiai man, aš žmogų užregistruosiu ir su juo būtinai susisieks mūsų psichologas bei suteiks reikiamą pagalbą. Su interesantais iš viso dirba trys psichologai.

Psichologai susisieks su žmonėmis jiems patogiu laiku, konsultacija galima ir po darbo valandų, tik jai būtina iš anksto registruotis. Šiuo sudėtingu laikotarpiu visos konsultacijos yra nuotolinės“, – dėsto Bendruomeninių namų veiklą koordinuojanti Edita Dulkinienė.

Visą informaciją apie psichologo pagalbą galima gauti ir į organizuojamus užsiėmimus užsiregistruoti galima el. paštu bsnkedainiai@gmail.com, tel. 8 605 60 349. Į visas veiklas būtina išankstinė registracija. Aut. past.

Jei pagalba reikalinga

Pagalba skirta visiems Kėdainių miesto ir rajono gyventojams, išgyvenantiems psichologinius sunkumus.

„Į mus gali kreiptis bet kas. Gali kreiptis visi Kėdainių miesto ir rajono gyventojai. Mes pasiruošę padėti visiems, kam pagalbos iš tiesų reikia. Mums gali skambinti ir suaugusieji, ir vaikai. Bendraujame su vaikais nuo septynerių metų.

Visos mūsų konsultacijos skirtos krizę išgyvenantiems žmonėms. Žmonės turi problemų šeimoje, patiria įvairių emocinių išgyvenimų. Visiems jiems reikia pagalbos“, – paaiškina koordinatorė. 

Naudinga tėvams

Kėdainių rajono savivaldybės Bendruomeniniai šeimos namai taip pat vykdo ir pozityvios tėvystės mokymus. Šiuo metu kaip tik vyksta registracija į vasarį vyksiančius mokymus.

„Dabar vyksta registracija į pozityvios tėvystės mokymus. Viena grupė jau baigia mokymus, renkame kitą grupę. Vasario mėnesį prasidės mokymai. Jie vyks nuotoliniu būdu. Šie mokymai vyksta tėvams, auginantiems vaikus nuo gimimo iki septyniolikos metų.

Mokymų dalyviai skirstomi grupėmis: nuo gimimo iki penkerių metų, nuo šešerių iki dvylikos ir nuo dvylikos iki septyniolikos metų. Yra trys grupės. Į šiuos mokymus taip pat reiktų registruotis paskambinus man“, – sako E. Dulkinienė.

Sėkmingas projektas

Kėdainiuose nuo 2018 metų kovo mėnesio įgyvendinamas projektas „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Kėdainių rajono savivaldybėje“ skaičiuoja sėkmingus trečiuosius metus.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos fondo, jį vykdo Kėdainių rajono savivaldybė, projekto partneriai – Kėdainių pagalbos šeimai centras ir nevyriausybinė organizacija Kėdainių moterų krizių centras. 

Šis projektas yra skirtas Kėdainių rajono savivaldybėje gyvenančioms šeimoms. Juo siekiama sukurti kompleksinių paslaugų šeimai visumą, padėti sunkumus ir krizes patiriančioms šeimoms gauti reikiamą pagalbą, padėti tėvams išgyventi krizę, išmokti pasirūpinti savimi ir kitais šeimos nariais ir įgalinti juos sėkmingai auklėti ir ugdyti vaikus.

Tad ir projekto tikslas – sudaryti sąlygas šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, siekiant įgalinti šeimą įveikti iškilusias krizes bei derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

Šiam projektui įgyvendinti yra sukurti Kėdainių rajono savivaldybės Bendruomeniniai šeimos namai.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!