GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Padėkas gavo jaunosios policijos rėmėjos. Jas įteikė bendruomenės pareigūnė Aušra Mickevičienė ir Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis.  / Polcijos nuotr.

Padėkojo ištikimiausiems policijos rėmėjams

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:02 Gruodžio 27d. 2018

Istorinėje Kauno prezidentūroje policijos pareigūnai dėkojo policijos rėmėjams. Tarp apdovanotųjų – net keletas kėdainiečių, tiek vyresnių, teik jaunesnių žmonių, nusprendusių eiti koja kojon su mūsų policija bei jai talkinti.

Būrys kėdainiečių

Istorinėje Kauno prezidentūroje vyko iškilmingi apdovanojimai, skirti pagerbti Kauno apskrities policijos rėmėjus. Kelioms dešimtims pačių veikliausių ir aktyviausių Kauno policijos rėmėjų įteiktos ne tik Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėkos, bet ir įvairios atminimo dovanos už nuoširdų ir atsakingą darbą, padedant policijos pareigūnams bei didinant visuomenės saugumą. Padėkos įteiktos kėdainiečiams Kristinai Župerkienei, Giedriui Imenavičiui ir Edvinui Demidavičiui.

Jūsų darbas – ne visuomet matomas, tačiau itin reikalingas. Su jūsų pagalba kartu ne tik užkardome, bet ir atskleidžiame įvairias nusikalstamas veikas. Šis bendradarbiavimas ir jūsų nuoširdi pagalba ginant, saugant ir padedant yra itin reikšmingas. D. Pliavga

Bendruomenės dalis

Po muzikinių kūrinių, pripildžiusių istorinę Kauno prezidentūrą, bei visų išsakytų padėkų policijos rėmėjams, šie taip pat tarė nuoširdų „ačiū“.

„Džiaugiamės ne tik turėdami galimybę padėti, tačiau itin smagu, jog policijos pareigūnai vertina mūsų pagalbą, tuomet padėti norisi dar labiau. Jaučiamės bendruomenės dalimi, jaučiame, jog ši pagalba reikalinga“, – po apdovanojimų kalbėjo ne vienerius metus policijos rėmėja esanti Kristina Župerkienė.

·	Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Darius Pliavga įteikia padėką kėdainiečiui policijos rėmėjui Edvinui Demidavičiui. Šaunu, kai įvertina

„Šaunu, kai įvertina tavo indėlį. Noriu pasakyti, kad mes Kėdainiuose dar tik pradedame aktyviai veikti. Žmonės apie policijos rėmėjus sužinos vis daugiau. Darbų yra numatyta daug, stengsimės juos visus įvykdyti. Puiki pradžia, dar tik pusė darbo. Mūsų laukia sunkus ir atkaklus darbas, kad Kėdainiuose gyventi būtų saugiau“, – sakė kėdainietis Edvinas Demidavičius.

Padėkota ir jaunimui

Šią šventinę dieną nebuvo pamirštas ir Kėdainių jaunimas. Kėdainių rajono savivaldybės padėkas gavo Jaunosios policijos rėmėjos Kotryna Patapaitė, Erika Mockutė, Alina Milašauskaitė ir Paula Gapušina. Merginos pasakojo, kad mielai laisvu nuo mokslų metu padeda policijos pareigūnams įvairiuose prevenciniuose renginiuose, projektuose, šventėse. Padėkas merginoms įteikė administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis.

Reikalinga pagalba

„Jūsų darbas – ne visuomet matomas, tačiau itin reikalingas. Su jūsų pagalba kartu ne tik užkardome, bet ir atskleidžiame įvairias nusikalstamas veikas. Šis bendradarbiavimas ir jūsų nuoširdi pagalba ginant, saugant ir padedant yra itin reikšmingas“, – policijos rėmėjų apdovanojimų metu kalbėjo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Darius Pliavga.

Kviečia prisijungti

Kauno apskrities pareigūnai dėkoja visiems policijos rėmėjams ir sako, jog visi gyventojai, sulaukę 18 metų, norintys prisidėti prie policijos pareigūnų veiklos, gali kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos arba Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnus. Kėdainiuose su policijos rėmėjais dirba pareigūnė Aušra Mickevičienė.

2 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!