NAUJIENOS

Visos kategorijos
Veterinarijos klinikos „Well-vet“ nariai (iš kairės): Aivaras Jučas ir veterinarijos gydytojos Gabrielė Lošytė, Kristina Ščajevienė ir Eglė Juodzilaitienė kviečia apsilankyti atsinaujinusioje klinikoje „Well-vet“ Kėdainiuose.  / Kristinos Mirvienės nuotr.

Klinika „Kėdainių veterinarija“ įsiliejo į „Well-vet“ tinklą

Kristina MIRVIENĖ - 10:30 Vasario 21d. 2020

Kėdainiečiams puikiai žinoma klinika „Kėdainių veterinarija“, įsikūrusi Gegučių gatvėje, nuo šiol lankytojus pasitinka nauju pavadinimu – „Well-vet“. Tačiau naujas vardas reiškia ne tik gražias išorines permainas – atsinaujinusį interjerą, modernizuotas patalpas bei įrangą, bet ir svarbius kokybinius pokyčius – kėdainiečių augintiniai dabar turės galimybę čia sulaukti specializuotų, vienų geriausių šalyje veterinarijos gydytojų pagalbos.

Gydytojai specializuojasi

„Kėdainių veterinarija“ šiemet prisijungė prie sparčiai besiplečiančio veterinarijos klinikų „Well-vet“ tinklo. Šis tinklas šiuo metu visoje Lietuvoje turi 5 veterinarijos klinikas ir vaistines bei toliau plečia savo veiklą. 

Kėdainiečiams puikiai žinoma klinika „Kėdainių veterinarija“ įsikūrusi Gegučių gatvėje, nuo šiol lankytojus pasitinka nauju pavadinimu – „Well-vet“. / K. Mirvienės nuotr.„Veterinarijos klinikų ir prekių gyvūnams parduotuvių tinklas „Well-vet“ yra naujai Lietuvoje besiformuojantis tokių paslaugų tinklas. Mūsų siekis – aukščiausios kokybės veterinarinės paslaugos, vaistai bei prekės gyvūnams. Kadangi dabar, susijungę į vieną tinklą, esame didesni, stipresni savo klientams galime pasiūlyti ir platesnį paslaugų spektrą, ir vienų geriausių veterinarijos gydytojų šalyje paslaugas, o taip pat aukščiausios kokybės augintinių pašarus bei kitų prekių gyvūnams už itin gerą kainą“, – apie realybe virtusius ambicingus planus dėsto bendrovės „Well-vet“ komercijos direktorius Aivaras Jučas.

Pašnekovas atskleidžia, kad veterinarijos klinikas į vieną tinklą jungti skatina noras lietuviams pasiūlyti kaip įmanoma profesionalesnes paslaugas.

„Mūsų klinikų tinkle „Well-vet“ kiekvienas turi savo pareigas. Veterinarijos gydytojai neužkrauti įvairūs administraciniai bei organizaciniai rūpesčiai, tad jie gali visą dėmesį ir laiką sutelkti į savo profesinę veiklą bei tobulėjimą – kaupti patirtį veterinarijoje, lankytis seminaruose, netrukdomi sekti pasaulio veterinarijos naujienas, tendencijas ir panašiai.

Taip pat, kadangi tinklas „Well-vet“ turi daugiau klinikų, daugiau aptarnaujamų augintinių, gydytojai turi galimybę specializuotis tam tikrose siauresnėse veterinarijos srityse. Todėl ir Kėdainių klinikoje „Well-vet“ darbuosis veterinarai-kardiologai, ortopedai bei kitų specializacijų gydytojai savo srities profesionalai. Gydytojai veterinarai į Kėdainius atvyksta iš Vilniaus, Kauno“, – sako A. Jučas.

Kadangi dabar, susijungę į vieną tinklą, esame didesni, stipresni savo klientams galime pasiūlyti ir platesnį paslaugų spektrą, ir vienų geriausių veterinarijos gydytojų šalyje paslaugas, o taip pat aukščiausios kokybės augintinių pašarus bei kitų prekių gyvūnams už itin gerą kainą. „Well-vet“ komercijos direktorius Aivaras Jučas

Inovacijos

Dar vienas tinklo „Well-vet“ privalumas yra tas, kad jei kėdainiečių augintiniams prireiktų specifinių, retesnių veterinarinių paslaugų, jų toli ieškoti nereikės. Didmiesčiuose įsikūrusiuose „Well-vet“ klinikų padaliniuose kėdainiečių visada lauks šalyje kone plačiausias gydymo paslaugų diapazonas.

„Susijungimas į platesnį klinikų tinklą duoda labai daug privalumų, kurie pirmiausia pasitarnauja paslaugos kokybei. Mūsų gydytojai veterinarai turi bendrą duomenų bazę, gali labai greitai perduoti informaciją, vieni su kitais konsultuotis, tartis, dalintis patirtimi. Esant sudėtingesniems atvejams gyvūnai yra nukreipiami į stambesnes „Well-vet“ klinikas, kuriose turime dar daugiau diagnostinės bei kitos medicininės įrangos“, – pastebi A. Jučas.

Pašnekovas, atkreipia dėmesį, kad susijungus į tinklą veterinarijos paslaugų bei prekių gyvūnams tinklas „Well-vet“ įgijo pranašumą ir dėl įsteigto atskiro prekių parinkimo skyriaus, kuris nuolat seka prekių gyvūnams naujienas, domisi inovacijomis. Kadangi tinklas vis auga, iš tiekėjų perkami didesni kiekiai prekių, kas leidžia klientams pasiūlyti itin geras pašarų bei kitų prekių kainas.

„Kaip ir teikdami veterinarinio gydymo paslaugas, taip ir parinkdami pašarus bei kitas prekes gyvūnams mes orientuojamės į aukščiausią kokybę. Todėl pas mus nerasite itin pigių pašarų, tačiau, kad ir kokius juos iš mūsų įsigytumėte, galite būti tikri, kad jūsų augintinis gaus puikios kokybės maistą, kuris užtikrins, kad jis augtų ir gyventų kaip įmanoma sveikesnis. 

Taip pat mūsų kolegos, dirbantys su pirkimais, visada stebi naujienas, produktų inovacijas. Štai visai neseniai vieninteliai Lietuvoje rinkai pateikėme diagnostinę priemonę katėms „Healthindicator“, kurios įbėrus į kraiko dėžutę pagal tai, kokia spalva nuo šlapimo nusidažo priemonė, anksčiau nei pasireiškia pirmieji ligos požymiai galite sužinoti, ar jūsų katinėlio sveikata yra tvarkoje. Toks produktas yra naujiena ir Europoje“, – pasakoja A. Jučas.

Kaip ir teikdami veterinarinio gydymo paslaugas, taip ir parinkdami pašarus bei kitas prekes gyvūnams mes orientuojamės į aukščiausią kokybę. Todėl pas mus nerasite itin pigių pašarų, tačiau, kad ir kokius juos iš mūsų įsigytumėte, galite būti tikri, kad jūsų augintinis gaus puikios kokybės maistą, kuris užtikrins, kad jis augtų ir gyventų kaip įmanoma sveikesnis. „Well-vet“ komercijos direktorius Aivaras Jučas

Profilaktika svarbu

Kėdainių klinikoje „Well-vet“ yra teikiamos kone visos veterinarinės paslaugos – čia yra atliekami išsamūs kraujo, šlapimo, ultragarso tyrimai. Taip pat klinikoje yra įsikūrusi ir gyvūnų kirpykla. 

Kėdainių klinikoje „Well-vet“ kasdien budi trys veterinarijos gydytojai.

„Į savo darbą nežiūrime vien tik kaip į verslą, mums labai svarbu ir tai, kad gyvūnų padėtis šalyje gerėtų, kad žmonės jiems būtų dėmesingesni bei jautresni. Todėl tiek klinikos darbuotojai, tiek mūsų „Facebook“ paskyrą „Wellvet – veterinarijos klinikos“ administruojantys žmonės dirba ir gyventojų švietimo srityje. Žmonėms pasakojame apie gyvūnų susirgimus, kaip jų išvengti, akcentuojame profilaktikos svarbą, rūpinamės informuoti, kad gyvūnai taip pat nusipelno susirgus būti gydomi, globojami, mažinamas jų skausmas ir nebūti paliekami likimo valiai“, – sako A. Jučas.

Dėmesio pavasaris!!!

Kėdainių „Well-vet“ klinikos gydytoja Eglė Juodzilaitienė antrina ir tvirtina, kad augintinių šeimininkams labai svarbu įvertinti ligų profilaktikos svarbą.

„Daug pigiau ir paprasčiau augintinius apsaugoti nuo galimų išvengti sveikatos sutrikimų nei juos vėliau gydyti. Todėl dabar artėjant pavasariui primygtinai raginu visus kačių ir šunų augintojus pasirūpinti jų skiepais bei apsauga nuo erkių.

O apsaugoti gyvūnus nuo erkių, jei to dar nepadarėte, reikėtų kuo skubiau, nes šie parazitai jau yra aktyvūs. Be to, dėl šiltos žiemos erkių gali būti itin daug. Gyvūnams nuo erkių bei jų platinamų ligų vienintelė apsauga – profilaktiniai medikamentai. Skiepai nuo erkių platinamų ligų, kaip parodė praktika, gyvūnams yra visiškai neefektyvūs. Apsisaugoti nuo erkių šunims rekomenduoju geriamas tabletes, o katėms – į odą įtrinamus lašus. Antiparazitinių antkaklių ilgaplaukiams, tankaus kailio gyvūnams nerekomenduoju, nes jie nėra itin efektyvūs“, – pataria veterinarijos gydytoja E. Juodzilaitienė.

Ir nors skiepai nuo erkių platinamų ligų gyvūnams neefektyvūs, gydytoja ragina nepamiršti, kad egzistuoja ir kitos ligos, kurių viena šiuo metu itin plačiai paplitusi.

Apsaugoti gyvūnus nuo erkių, jei to dar nepadarėte, reikėtų kuo skubiau, nes šie parazitai jau yra aktyvūs. Be to, dėl šiltos žiemos erkių gali būti itin daug. Gyvūnams nuo erkių bei jų platinamų ligų vienintelė apsauga – profilaktiniai medikamentai. Veterinarijos gydytoja Eglė Juodzilaitienė.

„Būtinai paskiepykite savo augintinius, ir ypač šunis, nuo šiuo metu siaučiančios sunkios virusinės ligos – parvo enterito. Šis susirgimas pasižymi dideliu gaištamumu, gyvūnai serga sunkiai, labai kankinasi. Liūdna, kad nepaisant suteikto viso įmanomo gydymo daug susirgusių gyvūnų neišgyvena. Tačiau yra visiškai nesudėtinga išvengti šios ligos – yra sukurti efektyvūs skiepai nuo parvo viruso. Šiuo metu mūsų klinikoje visiems skiepams yra taikoma net 30 proc. nuolaida. Labai jūsų laukiame, ateikite – patarsime ir padėsime!“ – kviečia E. Juodzilaitienė.

Taip pat veterinarijos gydytoja primena, kad svarbu augintinius ne tik paskiepyti, bet ir reguliariai sugirdyti vaistų nuo įvairių helmintų (kirmėlių) bei pasirūpinti, kad nebūtų nereikalingų palikuonių.

„Pavasaris – rujos metas, tad nepamirškite savo gyvūnų sterilizuoti. Dabar tai padaryti pats metas.

Labai kviečiu visus prisijungti prie „Well-vet“ klinikos paskyros „Facebook“ „Wellvet – veterinarijos klinikos“, čia mes pateikiame daug informacijos apie gyvūnų priežiūrą, ligas, primename, kuo šeimininkai turėtų pasirūpinti, taip pat informuojame apie nuolaidas bei dovanas, skelbiame konkursus“, – pataria veterinarijos gydytoja E. Juodzilaitienė.

Klinika „Well-vet“ yra įsikūrusi netoli prekybos centro „Iki“, Gegučių g. 15, tel. 8 606 30 807. 

2 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!