NAUJIENOS

Visos kategorijos
į Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą išrinkti 5 jaunimo (14–29 m.) atstovai.  / Kėdainių rajono savivaldybės nuotr.

Išrinkti atstovai į Kėdainių rajono jaunimo reikalų tarybą

www.rinkosaikste.lt ir Audronės Stadalnykienės (Kėdainių rajono savivaldybė) inf. - 09:54 Birželio 07d. 2019

Birželio 4-ąją įvyko jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių/studentų savivaldų, veikiančių rajono savivaldybės teritorijoje, atstovų visuotinis susirinkimas, kurio metu buvo išrinkti 5 jaunimo (14–29 m.) atstovai į Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą.

Susirinkime sprendžiamojo balso teisę turėjo aštuonių, pateikusių pageidavimą dalyvauti susirinkime, jaunimo, su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių/studentų savivaldų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, atstovai.

Susirinkimo pradžioje kiekvienas kandidatas prisistatė, atsakė į pateiktus klausimus. Visi kandidatai pasirodė puikiai, išdėstė savo motyvaciją, kodėl jis turėtų būti išrinktas į rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą. Sveikiname naujus rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narius:

1. Gabiją Kazakauskaitę, Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ Kėdainių skyriaus jaunesniąją koordinatorę;

2. Aistę Dubinkaitę – Stankevičienę, Krakių bendruomenės centro narę;

3. Einorą Stankų, asociacijos „Žalioji mylia“ pirmininką;

4. Eglę Mariją Skujytę, Kėdainių jaunimo centro „Tiltai“ narę;

5. Medą Tamošaitytę, Kėdainių rajono mokinių tarybos narę.

Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba yra visuomeniniais pagrindais prie Kėdainių rajono savivaldybės tarybos veikianti kolegiali patariamoji institucija, padedanti įgyvendinti savivaldybės funkcijas jaunimo politikos įgyvendinimo srityse, numatytose Lietuvos Respublikos jaunimo politikos pagrindų įstatyme ir kituose teisės aktuose.

Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba sudaroma Savivaldybės tarybos kadencijos laikotarpiui lygiateisės partnerystės pagrindu iš 10 narių: 5 savivaldybės institucijų atstovai ir 5 rajono jaunimo (14-29 m.) atstovai. Visa Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudėtis bus patvirtinta Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 28 d. posėdyje.

 

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Abiturientai laiko brandos egzaminus

Mokyklų naujienos
08:07 Birželio 26d. 2020
img

Projektus ir toliau vertins Jaunimo reikalų taryba

Mokyklų naujienos
10:56 Birželio 23d. 2020
img

Trims ugdymo įstaigoms – Žalioji vėliava

Mokyklų naujienos
12:51 Birželio 22d. 2020
img

Geriausias metas įgyti profesiją – jau dabar!

Mokyklų naujienos
12:54 Birželio 17d. 2020
img

Moksleivius kviečia dalyvauti piešinių konkurse

Mokyklų naujienos
15:35 Birželio 02d. 2020
img

Kaip neužmigti ant laurų ir ko galima pasimokyti?

Mokyklų naujienos
17:00 Gegužės 19d. 2020
img

Kėdainiečiai mokslo metus užbaigs nuotoliniu būdu

Mokyklų naujienos
10:15 Gegužės 19d. 2020

SKELBIMAI

touched by digitouch!