NAUJIENOS

Visos kategorijos
Keturios anglų kalbos pedagogės iš Kėdainių krašto dalyvavo mokymo vizite I.E.S Valentin Turienzo mokykloje, įsikūrusioje šiaurinėje Ispanijos dalyje. Nuotraukoje – su projekto partneriais.   / www.rinkosaikste.lt

Erasmus+ projektai – galimybė mokytis drauge vieniems iš kitų

www.rinkosaikste.lt - 11:20 Gruodžio 02d. 2019

Erasmus+ projektai suteikia organizacijoms galimybę vystyti ir stiprinti tinklus, gerinti jų gebėjimus veikti tarptautiniu lygiu, pateikti idėjas, praktikas ir metodus bei jais dalintis. Pagal Kėdainių rajono pedagogų, susibūrusių į konsorciumą, įgyvendinamą Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo – asmenų mobilumas mokymosi tikslais projektą „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ keturios anglų kalbos pedagogės – Ingrida Jarašienė, Sandra Juodienė (Krakių M. Katkaus gimnazija), Sniežana Slavinskienė (Josvainių gimnazija) ir Ingrida Neliupšienė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija) – dalyvavo mokymo vizite I.E.S Valentin Turienzo mokykloje, įsikūrusioje šiaurinėje Ispanijos dalyje.

Mokymo vizitas truko 5 dienas, per kurias mokytojos susipažino su Ispanijos švietimo sistema, ugdymo proceso organizavimu, vedė anglų kalbos pamokas, taikydamos įvairius aktyvius mokymosi metodus bei demonstruodamos inovatyvius, interaktyvius, skaitmeninius IKT įrankius, mobiliąsias aplikacijas įvairių gebėjimų ir amžiaus ugdytiniams.

Mokytojos džiaugėsi turėdamos galimybę dalyvauti bendrose veiklose, inicijavo diskusiją su ispanų pedagogais apie ugdytinių pasiekimų ir pažangos vertinimo kompetencijas, skirtingų metodų veiksmingumą, kūrybiško proceso organizavimo ypatumus ir galimybes tobulinti edukacinę aplinką, stiprinančią mokinių mokymo(si) kokybę bei sudarančią palankias sąlygas asmenybės ūgčiai. Aptarė ir geros mokyklos koncepcijos kūrimo būdus.

Erasmus+ mokymo vizitas anglų kalbos specialistėms suteikė galimybę pažinti kitos šalies kultūrą, pasidalinti turima patirtimi, įgyti vertingų žinių bei užmegzti ryšius potencialiam bendradarbiavimui ateityje.

2 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!