NAUJIENOS

Visos kategorijos
Kėdainių kultūros centre vyko Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros‘‘ progimnazijos tradicinė padėkos šventė „Garbės diena“.   / Ugdymo įstaigos nuotr.

„Aušroje“ – tradicinė garbės diena

www.rinkosaikste.lt - 11:07 Birželio 04d. 2019

Kėdainių kultūros centre vyko Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros‘‘ progimnazijos tradicinė padėkos šventė „Garbės diena“. Renginį atidarė progimnazijos šokėjos. Šventėje dalyvavo mokyklos bendruomenė ir svečiai: Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, rajono vicemeras Paulius Aukštikalnis, rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius.

Po mero ir laikinai einančios direktorės pareigas Daivos Plungienės sveikinimo žodžių mokyklos Metų mokytoja paskelbta Diana Jermakovienė. Padėkos raštai įteikti mokiniams, puikių rezultatų pasiekusiems mokslo bei sporto srityse.

Šiais mokslo metais pirmą kartą pradinių klasių mokiniai išrinko savo klasės geriausią Metų mokinį. Kiekvienas iš jų buvo apdovanotas padėkos raštu ir mūsų mokyklos simbolio – pelėdžiuko statulėle. Gražiausi žodžiai buvo skirti mokytojams, kurie ruošė mokinius konkursams, olimpiadoms, sportinėms varžyboms.

Vakaro metu sulaukėme staigmenos scenoje išvydę buvusį mūsų mokyklos mokinį akordeonininką Povilą Neliupšį, kuris atliko keletą kūrinių.

Šios gražios šventės nebūtų be rėmėjų. Dėkojame Kėdainių rajono savivaldybės administracijai, AB „Lifosa‘‘, AB „Kauno grūdai‘‘. Dėkojame ir renginio režisierei Marijai Burneikienei, choreografei Jolitai Gvergždienei ir sakome: „Iki pasimatymo kitais metais‘‘.

Danielė Paužaitė, 8b klasės mokinė

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!