NAUJIENOS

Visos kategorijos
Posėdis prasidėjo rajono Tarybos narės Aušrelės Kaminskienės viešu pareiškimu – kreipimusi į tarybos Etikos komisiją.  / A. Barzdžiaus nuotr.
  • NAUJIENOS
  • Dienos tema
  • Tarybos posėdis: po kreipimosi į Etikos komisiją svarbiausius sprendimus priėmė be didelio pasipriešinimo

Tarybos posėdis: po kreipimosi į Etikos komisiją svarbiausius sprendimus priėmė be didelio pasipriešinimo

www.rinkosaikste.lt - 11:24 Lapkričio 29d. 2019

Šiandien vykstančiame rajono Tarybos posėdyje svarbiausi ir sudėtingiausi sprendimai priimti be didelio opozicijos pasipriešinimo, nors diskusijų būta išties nemažai. 

Posėdis prasidėjo rajono Tarybos narės Aušrelės Kaminskienės viešu pareiškimu – kreipimusi į tarybos Etikos komisiją, kurios ji paprašė įvertinti tiek savo, tiek ir kolegės Virginijos Baltraitienės elgesį.

„Šiuo metu aš kaip Tarybos narė ir mano vyras Darius Kaminskas kaip Seimo narys, patiriame didelį puolimą tiek iš žiniasklaidos, tiek iš mūsų kolegų tarpo dėl galimai melagingai paskleistos informacijos apie tai, kad mano vyras Seimo narys Darius Kaminskas Seimo viešbutyje gyvena nemokėdamas mokesčių. Ir galimai, kad mes nedeklaruojame savo įgyto turto ir nedeklaruojame gaunamų pajamų už būsto nuomą. 

Man labai gaila, kad į šią visą kampaniją įsijungė ir kai kurie mūsų tarybos nariai. 

Turiu informuoti, kad mano vyras Seimo narys Darius Kaminskas kreipėsi į Seimo etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas išsiaiškinti, ar yra padaryti pažeidimai šiuo atveju. 

Visuomet mūsų šeima – aš ir mano vyras, elgėmės sąžiningai, atsakingai ir pagal įstatymus, todėl noriu informuoti, kad turtą ir gaunamas pajamas deklaruojame nuo 2000-ųjų metų. A. Kaminskienė

Komisijos sprendimu tyrimas nepradėtas. Artimiausiu metu paskelbsiu šio komisijos išvadas. 

Visuomet mūsų šeima – aš ir mano vyras, elgėmės sąžiningai, atsakingai ir pagal įstatymus, todėl noriu informuoti, kad turtą ir gaunamas pajamas deklaruojame nuo 2000-ųjų metų. 

Būstus Vilniuje įsigijome prieš 15 metų. Būstus nuomojame pagal verslo liudijimą, kuris irgi yra įsigyjamas jau 15 metų. Ši veikla yra tęstinė, visi mokesčiai yra mokami, sutartys yra sudaromos oficialios, pasirašytinos ir visose deklaracijose tai atsispindi. 

Norėčiau pabrėžti tai, kad 6-ame rajono tarybos posėdyje, kai buvo svarstomas sprendimas dėl verslo liudijimo kainos nustatymo, aš nusišalinau nuo šio klausimo sprendimo. Tai akivaizdai turbūt visiems tarybos nariams parodo, kad tokiu būdu aš įrodžiau, kad turiu verslo liudijimą būsto nuomai. 

Todėl prašau rajono tarybos Etikos ir procedūrų komisijos apsvarstyti ar aš padariau pažeidimus deklaruodama visą turtą ir visas gaunamas pajamas. 

Taip pat prašau kartu apsvarstyti tarybos narę Virginiją Baltraitienę dėl pateiktų galimai neteisingų duomenų“, – pareiškė A. Kaminskienė, patikindama, kad jos prašymas Etikos komisijai bus išdėstytas ir įteiktas raštiškai.

Po tarybos narės pareiškimo pereita prie darbotvarkės klausimų. Vieni iš svarbiausių šiame posėdyje – dėl Truskavos kultūros centro rekonstrukcijos bei savivaldybės prisidėjimo prie Šviesiosios gimnazijos priestato statymo.

Šiuos sprendimus parengę valdantieji opozicijos pasisakymus šį kartą tiesiog nušlavė svariais argumentais, tad abu sprendimai priimti be didelio pasipriešinimo: bus rekonstruojamas Truskavos kultūros centras bei savivaldybės lėšomis bus prisidedama prie Šviesiosios gimnazijos priestato statybų. Aut. past.

Abu klausimai sukėlė daug diskusijų ir jų svarstymas užėmė nemažai laiko. 

Šiuos sprendimus parengę valdantieji opozicijos pasisakymus šį kartą tiesiog nušlavė svariais argumentais, tad abu sprendimai priimti be didelio pasipriešinimo: bus rekonstruojamas Truskavos kultūros centras bei savivaldybės lėšomis bus prisidedama prie Šviesiosios gimnazijos priestato statybų.

Kiek tai atsieis, bei kokiais argumentais remiantis priimti šie sprendimai, skaitykite antradienio laikraštyje „Rinkos aikštė“, kur taip pat rasite informaciją apie kitus šiandien priimtus rajono tarybos sprendimus. 

36 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!