NAUJIENOS

Visos kategorijos
Visos Gudžiūnų seniūnijos žmonės rinkosi į Gudžiūnų miestelį, kur vyko tradicinė vasaros Oninių šventė.  / Organizatorių nuotr.

Gudžiūnuose – tradicinė Oninių šventė

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 14:43 Liepos 28d. 2020

Penktadienio vakarą visos Gudžiūnų seniūnijos žmonės rinkosi į Gudžiūnų miestelį, kur vyko tradicinė vasaros Oninių šventė. Šventės metu pagerbti senoliai – net 15-ai jų, kurie šiemet minėjo jubiliejų, įteikti gėlių žiedai. Taip pat pasidžiaugta aktyvios bendruomenės darbo vaisiais.    

Pagerbti ir padėkoti

Oninių šventės metu Gudžiūnuose tradiciškai pagerbiami jubiliejus atšventę kaimo senjorai, pasidžiaugiama nuveiktais darbais. 

Vienas svarbiausių įgyvendintų darbų – tai šiais metais miestelyje atidarytas Vaikų dienos centras, kurį lanko ne tik Gudžiūnų miestelio, bet ir aplinkinių kaimų vaikai. 

Oninių šventės metu Gudžiūnuose tradiciškai pagerbiami jubiliejus atšventę kaimo senjorai, pasidžiaugiama nuveiktais darbais. Organizatorių nuotr.„Mes stengiamės ir dirbame tam, kad mūsų miestelyje būtų gera gyventi visiems. Tik visi kartu mes padarome daugybę gražių darbų ir mūsų miestelis tampa gražesnis. 

Didžiuojamės mūsų tradicijomis, mūsų darbščiais žmonėmis“, – sakė Gudžiūnų bendruomenės centro pirmininkė Vilma Povilauskienė. 

Kuria džiaugsmą

Akademijos kultūros centro direktorė Žydronė Smulskienė pasidžiaugė, kad žmonės vėl džiaugiasi buvimu kartu.  

„Smagu, kad žmonės ir vėl pradeda džiaugtis buvimu kartu, turiningomis šventėmis. Tik visi surėmę pečius galime kurti džiaugsmą aplink. 

Džiugu, kad Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus kolektyvas darniai bendradarbiauja su Gudžiūnų bendruomene, seniūnija.

Šį kartą Gudžiūnų skyriaus kolektyvui teko didelė atsakomybė ieškant šventės idėjų, koncertuojančių kolektyvų, rengiant šventės scenarijų, organizuojant šventės vedimą, garsinimą, apšvietimą ir kitus darbus. 

Vieniems mums sunku, tad labai džiaugiamės, kai į pagalbą ateina bendruomenės, seniūnijos darbuotojai ir kiti geros valios žmonės, o mūsų kultūros darbuotojai tampa didele parama bendruomenėms. 

Ačiū, kad šventė mūsų visų dėka pavyko ir jums paliko labai gerus įspūdžius. Stengsimės jus džiuginti ir toliau“, – sakė Ž. Smulskienė.

Pramogų netrūko

O šventėje pramogų netrūko nei jaunam, nei vyresniam. 

Vaikai piešė, suaugusieji dalijosi džiaugsmais ir vargais, šoko, linksminosi. Visi buvo vaišinami ant laužo išvirta sriuba. 

Susirinkusiesiems koncertavo pati pirmininkė V. Povilauskienė su sūnumi Ryčiu, muzikantas Dangiras Grigalevičius, populiariosios muzikos grupė „Bernužėliai“. 

Visus susirinkusiuosius pasveikino, stiprybės, ištvermės ir geros nuotaikos linkėjo Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis. 

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!