NAUJIENOS

Visos kategorijos
Nors visai neseniai rajono meras Valentinas Tamulis siūlė Viešosios tvarkos skyriaus vedėjui pačiam išeiti iš užimamų pareigų, V. Andrulis sako, kad šitam sprendimui mero siūlymas įtakos neturėjo.  / „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas dirba paskutines dienas

Eglė KUKTIENĖ - 09:00 Rugsėjo 16d. 2020

Kurį laiką Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Vytautas Andrulis vis patekdavo rajono mero Valentino Tamulio nemalonėn. Sprendžiant įvairias miesto problemas meras negailėjo kritikos skyriaus vedėjo darbui, galiausiai net sušaukė atskirą susitikimą, kurio metu iškėlė visas problemas, kurias spręsti turėtų Viešosios tvarkos skyrius, bet, mero supratimu, jų nesprendžia arba sprendžia aplaidžiai.

Siūlė persigalvoti

Kaip sakė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, skyriaus vedėjas prašymą išeiti iš darbo pateikė dar rugsėjo 4-ąją.

„Jis atėjo su tuo prašymu penktadienį. Aš jam siūliau dar pagalvoti iki pirmadienio, gal pakeisti nuomonę, bet vis dėlto jis savo sprendimo nepakeitė, ir rugsėjo 18-oji yra paskutinė V. Andrulio darbo diena.

Na, jis taip nusprendė pats, toks jo noras buvo“, – sakė administracijos direktorius.

Abiejų pusių sutarimu

Kaip tikino pats V. Andrulis, mero raginimai palikti darbo vietą nebuvo tas veiksnys, kuris privertė skyriaus vedėją priimti tokį sprendimą.

„Aš esu pateikęs siūlymą nutraukti darbo santykius abiejų šalių sutikimu. Nėra taip, kad atėjau, dėjau pareiškimą ir išėjau iš darbo. Tiesiog abi pusės tarėsi, ir sudarėme būtent tokį susitarimą, bus sumokėta išmoka.

Na, tiesiog ieškojau kažkokio situacijos sprendimo būdo kartu su savivaldybės administracija.

Tikrai meras nei priima, nei atleidžia valstybės tarnautojų iš darbo, ir tai nėra susiję nei su mero funkcijomis, nei su tuo, ką jis yra anksčiau pareiškęs. Tai mano asmeninis sprendimas, ir tiek“, – kalbėjo V. Andrulis.

Siūlė dirbti skyriuje

Tiesa, anksčiau rajono meras, paraginęs V. Andrulį palikti skyriaus vedėjo pareigas, sakė, kad galbūt jis galėtų dirbti skyriuje kaip specialistas, mat darbuotojų skyriuje trūksta. Vis dėlto toks siūlymas vedėjo nesužavėjo.

„Kodėl turėčiau pasinaudoti siūlymu eiti į skyrių ir dirbti kaip specialistas? Jei aš laimėjau konkursą eiti vedėjo pareigoms, kodėl turiu svarstyti kitas galimybes?

Ko gero, tiesiog matau save kitur, kitose srityse, juolab kad neturiu prievolės pasinaudoti kažkokiais mero siūlymais“, – sakė V. Andrulis.

Skelbs konkursą

Naujo vedėjo pareigoms eiti bus skelbiamas konkursas. Kas laikinai eis vedėjo pareigas, kol kas neaišku.

„Tiek vienas, tiek kitas skyriaus darbuotojas galėtų laikinai eiti vedėjo pareigas. Galėtų ir bet kurio kito skyriaus vedėjas. Tikrai dar nesame apsvarstę, kas laikinai pakeis išeinantį skyriaus vedėją.

Kai V. Andrulis išeis iš darbo, tada skelbsime konkursą ir ieškosime naujo skyriaus vedėjo. Gal kažkas iš esamų darbuotojų pareikš norą dirbti toje vietoje, matysime“, – kalbėjo A. Kacevičius.

20 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!