NAUJIENOS

Visos kategorijos
Savaitgalį Kėdainių rajono policijos rėmėjai ilsėtis neturėjo kada, mat net dvi dienas mūsų mieste jie vykdė specialią prevencinę akciją, kuri skirta vagystėms iš automobilių.  / Organizatorių nuotr.

Savaitgalį – prevencinė akcija prieš vagystes iš automobilių

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 08:58 Spalio 19d. 2020

Praėjusį savaitgalį Kėdainių rajono policijos rėmėjai ilsėtis neturėjo kada, mat net dvi dienas mūsų mieste jie vykdė specialią prevencinę akciją, kuri skirta vagystėms iš automobilių. Tokiomis akcijomis siekiama užbėgti galimoms vagystėms už akių, dalinama speciali mokomoji medžiaga.

Visgi, jei pastebėjote vagystę, pareigūnai ragina apie tai pranešti, nes taip galbūt bus užkirstas kelias kitoms galimoms nusikalstamoms veikoms.

Dalijo medžiagą

Policijos rėmėjas Edvinas Demidavičius, pasitelkęs būrį jaunųjų policijos rėmėjų, savaitgalį keliavo Kėdainių miesto gatvėmis, apžiūrėjo automobilių salonus ir žmonėms, kurie buvo salonuose palikę vertingų daiktų, už automobilio stiklo paliko mokomąją medžiagą – perspėjimą, kad jie būtų atidesni ir saugotų savo turtą.

„Mūsų savaitgalio „medžioklė“ ganėtinai sėkminga, automobiliuose aptikome paliktus raktus, dokumentus, pilnus krepšius daiktų ir net statybinių įrankių su spausdintuvu. Viliamės, jog šiuos daiktus radome tik mes, o ne ilgapirščiai.

Nepalikite automobilyje vertingų daiktų, net ir trumpam išlipę iš automobilio. Tikimės, mūsų paliktą žinutę vairuotojai įvertins“, – sakė E. Demidavičius.

Tokiomis akcijomis siekiama užbėgti galimoms vagystėms už akių, dalinama speciali mokomoji medžiaga. Aut. past.

Turi ir patarimų

„Kauno apskrities policijos pareigūnai vairuotojams ar automobilių savininkams primena niekuomet automobilyje net trumpam nepalikti užvedimo raktelių, gerai matomose vietose nepalikti vertingų daiktų.

Reikia visuomet įsitikinti, jog automobilis tinkamai užrakintas. Taip pat esant galimybei laikyti automobilį saugomose aikštelėje, garaže ar bent netoli namų gerai apšviestoje vietoje.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112“, – pataria policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite

SKELBIMAI

touched by digitouch!