NAUJIENOS

Visos kategorijos
Temstant vaikus keitė suaugusieji – Truskavos moterų vokalinis ansamblis „Verdenė“ ir Kęstutis Valionis.   /  Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Nociūnuose – tradicinė „Kaimo sueiga“ (FOTOGALERIJA)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 11:26 Rugpjūčio 13d. 2020

Šeštadienį Nociūnuose vėl šurmuliavo gausus būrys vietos gyventojų ir svečių iš aplinkinių kaimelių. Sporto aikštėje prie bendruomenės centro pastato buvo suorganizuota bendruomenės šventė „Kaimo sueiga“. Šventės metu pagerbti kaimo naujakuriai.

Uždarė stovyklą

„Kaimo sueiga“ prasidėjo vasaros poilsio ir  užimtumo programos „Mes norime kurti“

uždarymu. Vaikai stovykloje sukurtus kūrybinius darbelius ir koncertinę programą „Mes linksmuoliai ir išdykę“ pristatė Nociūnų kaimo bendruomenei. Jiems padėjo svečiuose apsilankęs personažas Pepė Ilgakojinė. 

„Stovykla gyvuoja jau 11 metų, tačiau sukurti himną sugebėjome tik prieš 4 metus. Tekstą sukūrė patys vaikai. Labai nedaug reikėjo man prisidėti prie jo pataisymo, kad viskas eitų, kaip iš pypkės . Nuoširdus ačiū Kėdainių rajono savivaldybei už programos finansavimą, už požiūrį į vaiko vasaros laisvalaikio praleidimą, už jo užimtumą. Ačiū mano mielosioms savanorėms, jau užaugusioms mergytėms“, – kalbėjo programos vadovė ir vykdytoja Daiva Makutienė. 

Nociūnų bendruomenės švente džiaugėsi, sveikinimo žodį šventėje tarė ir su susirinkusiais bendravo atvykę svečiai: Kėdainiuose išrinktas Seimo narys Darius Kaminskas, Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis. Temstant vaikus keitė suaugusieji – Truskavos moterų vokalinis ansamblis „Verdenė“ ir Kęstutis Valionis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Gausybė dainorėlių

Tradicinę šventę „Kaimo sueiga“ tęsė vaikų kolektyvai – Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras

„Perliukai“, Nociūnų skyriaus duetas Kipras+Urtė, šeimyninis ansamblis „Aš ir Tu“ ir solistas Kipras Makutis. 

Temstant vaikus keitė suaugusieji – Labūnavos liaudiškos muzikos kapela „Barupė“ ir Truskavos moterų vokalinis ansamblis „Verdenė“.   

Gausybė svečių

Nociūnų bendruomenės švente džiaugėsi ir sveikinimo žodį šventėje tarė svečiai: Kėdainiuose išrinktas Seimo narys Darius Kaminskas, Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis.

Taip pat šventėje apsilankė Beinaičių ir Saviečių bendruomenių atstovai. 

Sutemus scenoje pasirodė visų labai pasiilgta legendinė dainininkė Giulija. Ji atvyko su dukra Monika. Susirinkusiuosius taip pat labai nudžiugino staigmena – Giulijos ir jos buvusio scenos partnerio Kęstučio Valionio duetas. 

Dainininkams atliekant paskutinę dainą dangų nušvietė šventinis fejerverkas, kurį dovanojo Pelėdnagių seniūnija. 

Daiva Makutienė dėkojo Kėdainių rajono savivaldybei už programos finansavimą, už požiūrį į vaiko vasaros laisvalaikio praleidimą. Taip pat padėkos žodžiai skambėjo ir stovykloje dirbusioms savanorėms./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Netrūko ir apdovanojimų

Šventės metu buvo pagerbti ir kaimo naujakuriai. Jiems dovanas paruošė Nociūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vaida Stanevičienė. 

„Norėtume pasveikinti mūsų kaime pernai apsigyvenusius Arija Cukanovaitę, Rasą ir Raimondą Pabiržius, Erika Vareikienę, Darių Mordasą ir Vaidą Striogienę, Aurimą Kazlauską su šeima, Rasą Čižinauskaitę ir Gediminą Gaižauską bei Eveliną ir Deividą Mikučius. Mes apsilankysime jūsų namuose ir įteksime saldžias dovanėles nuo bendruomenės“, – kalbėjo V. Stanevičienė.

Gardžios vaišės

Organizatoriai – Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyrius ir Nociūnų bendruomenės centras nuoširdžiai dėkoja renginio rėmėjams: Kėdainių rajono savivaldybei, Pelėdnagių seniūnijai, Nociūnų muilinyčiai, Kėdainių kultūros centrui, ūkininkams. 

„Džiaugiamės, kad vis dar turi jėgų ir noriai prie renginio organizavimo prisideda Nociūnų muilinyčios moterys Irena Gugienė ir Genovaitė Žukauskienė. Jos visus atvykusius į šventę vaišino tradicine skania šilkine koše. Neužteko vieno katilo.

Žmonių gausa privertė moteriškes raitotis rankoves ir virti antrą katilą košės. 

Smagu, kad oras lepino, saulė kaitino, vaikai džiaugėsi ir linksminosi, žiūrovai plojo, muzikantai grojo, atlikėjai dainavo ir pabaigoje fejerverkas pradžiugino. Viskas pavyko.

Nuoširdus dėkui renginio rėmėjams: Kėdainių rajono savivaldybei, Pelėdnagių seniūnijai, ūkininkams Daliai ir Marijonui Urbonavičiams, Ilonai ir Virgilijui Kuprevičiams, Ingai ir Rolandui Andriuliams, Valerijai ir Albertui Pertovičiams“, – apibendrino D. Makutienė.

4 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!