NAUJIENOS

Visos kategorijos
Kėdainių mieste ir rajone verda statybų darbai – įrengiamos konteinerių aikštelės ir jose statomi pusiau požeminiai ir požeminiai konteineriai.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainiuose įrengiami pusiau požemiai ir požemiai konteineriai

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 09:23 Lapkričio 19d. 2019

Kėdainių mieste ir rajone verda statybų darbai – įrengiamos konteinerių aikštelės ir jose statomi pusiau požeminiai ir požeminiai konteineriai. Naujieji „Molok“ konteineriai yra šiuolaikiški, modernūs, pritaikyti mūsų šiaurietiško klimato sąlygoms.  

Vykdo projektą

Kėdainių rajono savivaldybė vykdo projektą „Požeminių ir pusiau požeminių konteinerių pirkimo bei jiems skirtų aikštelių projektavimas ir įrengimas“, kurio metu visame Kėdainių mieste ir rajone, iš anksto suderintose vietose, įrengiamos konteinerių aikštelės ir statomi nauji konteineriai. Šiam projektui įgyvendinti yra skirta 657 211,47 Eur. Projektas finansuojamas Europos sąjungos ir Kėdainių rajono savivaldybės lėšomis. 

40 atliekų surinkimo aikštelių

Kėdainių rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis pažymėjo, jog dar šiemet mieste ir rajone atsiras daugiau nei 40 atliekų surinkimo aikštelių.  

„Pusiau požeminėse aikštelėse bus įrengta 39 vienetai komunalinių atliekų, 37 vienetai popieriaus, 37 vienetai plastiko, 37 vienetai stiklo konteinerių.

Požeminėse aikštelėse bus įrengta 2 vienetai komunalinių atliekų, 2 vienetai popieriaus, 2 vienetai stiklo, 2 vienetai plastiko atliekų konteinerių. Konteinerių montavimo darbus atlieka UAB „VSA Vilnius“, – pažymėjo E. Grigaitis.

Kėdainiečiai pagaliau sulaukė naujosios kartos konteinerių. Žmonės dabar tikrai bus patenkinti, nes šie konteineriai žymiai praktiškesni, patogesni ir geresni už senuosius. V. Tamulis

Talpūs konteineriai

Kėdainių rajono savivaldybė pažymi, kad naujieji konteineriai bus skirti išmesti komunalines atliekas, bus patogu rūšiuoti, mat atskiri konteineriai bus stiklo, popieriaus, plastiko atliekoms. Taip pat pasikeis bendras vaizdas, nes konteinerių naujas dizainas ir jie itin talpūs, tad nebus perpildyti ir šiukšlės nesimėtys aplink, juos patogiau bus ištuštinti „VSA Vilnius“ darbuotojams. Užbaigus konteinerių statymo darbus įrengtose aikštelėse, pagražės mūsų gyvenamoji aplinka, o svarbiausia pagerės atliekų rūšiavimo aikštelių pasiekiamumas bei prieinamumas. Bus efektyviau prižiūrimas atliekų pasklidimas po teritoriją. Dėl talpų sandarumo sumažės kvapų koncentracija.

Prasidėjo pavasarį

Kėdainių atliekų surinkimo tinklo modernizavimas prasidėjo dar šį pavasarį. Tuomet Kėdainiuose buvo pastatyti antžeminiai konteineriai. Kėdainiuose nebeliko senųjų komunalinėms atliekoms skirtų konteinerių ant ratukų bei rūšiavimui skirtų varpelio formos konteinerių. Juos pakeikė šiuolaikiški, modernūs, antžeminiai „Molok“ konteineriai. Vienose vietose specialios aikštelės įrengtos tose pačiose vietose, kur ir buvo senosios, kitose – įrengtos visiškai naujai. Aikštelės įrengtos ne važiuojamoje kelio dalyje, kaip kartais būdavo anksčiau, o pakelėje ar kiemuose, tad pastatyti konteineriai visiškai netrukdo automobilių eismui.
Ypatingas dėmesys

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis pabrėžė, kad tvarka turi būti ne tik konteineriuose, bet ir aplink juos.

„Labai džiaugiamės, kad kėdainiečiai pagaliau sulaukė naujosios kartos konteinerių. Žmonės dabar tikrai bus patenkinti, nes šie konteineriai žymiai praktiškesni, patogesni ir geresni už senuosius.

Norėčiau parėžti, kad svarbu ne tik patys konteineriai, bet ir jų aplinka. Turime užtikrinti, kad aplink konteinerius nebūtų netvarkos. Tai yra labai svarbu“, – sakė meras V. Tamulis.

1 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!