NAUJIENOS

Visos kategorijos
Sekmadienį po Šv. Mišių Dotnuvos Viešpaties apsireiškimo švč. Mergelei Marijai bažnyčioje susirinkusieji neskubėjo skirstytis, mat po bažnyčios skliautais vyko labdaringas kraštiečio akordeono virtuozo Povilo Neliupšio koncertas.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dotnuvos bažnyčioje – labdaringas P. Neliupšio koncertas

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 11:33 Rugsėjo 21d. 2020

Sekmadienį po Šv. Mišių Dotnuvos Viešpaties apsireiškimo švč. Mergelei Marijai bažnyčioje susirinkusieji neskubėjo skirstytis, mat po bažnyčios skliautais vyko labdaringas kraštiečio akordeono virtuozo Povilo Neliupšio koncertas. Koncerto metu surinktos aukos – net 900 eurų – buvo paaukoti bažnyčios bokštų restauracijai.

Neabejinga bendruomenė

Dotnuvos bažnyčia labai glaudžiai bendradarbiauja su bendruomene, kuri ir sugalvojo surengti koncertą, kurio metu būtų renkamos lėšos bažnyčios bokštų restauracijai.

„Mūsų visų jėga – bendrystėje. Susikibę rankomis mes galime įgyvendinti didžiulius planus, išpildyti svajones ir siekius. Mūsų visų bendruomenė yra labai tvirta ir galinti kalnus nuversti“, – pažymėjo kunigas klebonas Gražvydas Geresionis.

„Šiandien dar kartą įsitikinome, kad Dotnuvos bendruomenė stiprėjanti, auganti, darosi vieninga. Vienybėje ateina sėkmė, o sėkmingai bendruomenei darant gerus darbus, su mielu noru prisideda visi. P. Aukštikalnis

Sūnaus ir mamos duetas

Labdaringą koncertą vedė P. Neliupšio mama, žinoma Kėdainių krašto pedagogė Ingrida Neliupšienė.

„Mūsų visų tikslas – kad Dotnuvos bažnyčia vėl šviestų savo didingais baltais bokštais. Gerumas yra amžinas, ir niekas sunaikinti jo negali. Gerumas yra nevystantis žydėjimas, kuris visiems mums viltį teikia. Gerumas – neišsenkantis ąsotis, kurio galybė slypi amžinybėje. 

Bažnyčios istorija apima labai daug amžių, jos istorija yra labai didinga ir turtinga. Koncertas, kurį šiandien išgirsite, taip pat šiandien visiems suteiks galimybę keliauti laiku ir išgirsti įvairių epochų ir įvairių žanrų muziką“, – kalbėjo I. Neliupšienė.

Garbingi svečiai

Pilnutėlėje bažnyčioje sekmadienį apsilankė ir garbingi svečiai: dotnuvių pasveikinti atvyko kraštietis Seimo narys Darius Kaminskas bei rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis. 

„Koncertas, žinoma, labai geras! Povilas Neliupšis mūsų krašto pasididžiavimas, tai vaikinas atsidavęs darbui visu 100 procentų, o klausytis jo koncerto tokioje kamerinėje aplinkoje kaip Dotnuvos bažnyčia yra neapsakomas dalykas.

Žinoma, šiandien kunigas Gražvydas buvo sukvietęs bendruomenę ne tik paklausyti koncerto, dalyvauti mišiose, bet ir padėti. Šis koncertas – labdaringas, tikslas – surinkti papildomų lėšų Dotnuvos bažnyčios bokštų remontui. Nors dalyvavo nedidelė bendruomenės dalis, tačiau suaukota kilniam tikslui buvo lygiai 900 eurų.

Šiandien dar kartą įsitikinome, kad Dotnuvos bendruomenė stiprėjanti, auganti, darosi vieninga. Vienybėje ateina sėkmė, o sėkmingai bendruomenei darant gerus darbus, su mielu noru prisideda visi“, – pažymėjo vicemeras P. Aukštikalnis.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite

SKELBIMAI

touched by digitouch!