NAUJIENOS

Visos kategorijos
Naujo 50 kvadratinių metrų ploto rąstinio pastato statyba kaime buvo pradėta dar pavasarį, o šiandien bendruomenės nariai jau švenčia įkurtuves.   / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Angiriuose duris atvėrė naujutėliai bendruomenės namai

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 11:18 Rugsėjo 21d. 2020

Daugybės metų Angirių kaimo žmonių svajonė virto realybe – pagaliau vietos bendruomenė turi savo namus. Saulėtą ir šiltą penktadienio vakarą vietos gyventojai, geradariai, savivaldybės ir bendruomenių atstovai susirinko dar dažais kvepiančiuose naujuose namuose paminėti jų atidarymo šventės.

Angirių krašto geradariai ūkininkai ir verslininkai Raščiauskai, Josvainių seniūnas Algimantas Sirvidas, rajono meras Valentinas Tamulis ir Angirių bendruomenės pirmininkė Irina Mažeikienė džiaugėsi naujais bendruomenės namais. / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.Visiškai naujas pastatas

Angirių kaimo bendruomenės pirmininkė Irina Mažeikienė sakė, kad kaime žmonėms tikrai labai reikėjo turėti savo namus, o patalpų, tinkančių bendruomenės namams, nebuvo, tad teko statyti visiškai naują pastatą.

Naujo 50 kvadratinių metrų ploto rąstinio pastato statyba kaime buvo pradėta dar pavasarį, o šiandien bendruomenės nariai jau švenčia įkurtuves.

„Šiandien mūsų kaimui yra ypatinga diena. Šiandien išsipildė mūsų didžiausia svajonė – turėti savo namus. Šiuos namus mes statėme su meile. Juose gyvena gerumas, draugiškumas ir savitarpio supratimas.

Dėkoju visiems, kurie prisidėjo prie namuko statybų. Esu dėkinga kaimo gyventojams, organizacijoms, mūsų krašto ūkininkams“, – pristatydama net du bendruomenės įgyvendintus projektus kalbėjo I. Mažeikienė.

Pavyzdinė bendruomenė

Renginyje apsilankęs Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis negailėjo gerų žodžių vietos bendruomenei. Pasak mero, Angirių bendruomenė yra puikus pavyzdys kitoms mūsų krašto bendruomenėms. 

„Šiandien jūsų kaime išties didelė šventė. Visi galime pasidžiaugti jūsų nedidele bendruomene, tačiau kad ir kokia ji būtų nedidelė, bet ji jau turi savo namus. Tikiuosi, kad šiuose namuose gims daug idėjų, sumanymų.

Tegul žmonės ateis ir pabendrauti, ir arbatos čia atsigerti. Tikiuosi, kad šie namai nebus užrakinti ir kad jie bus jūsų kaimo žmonių susibūrimo vieta ir traukos centru“, – kalbėjo V. Tamulis. 

Padėjo vietos seniūnija

Bendruomenės vadovė I. Mažeikienė sakė, kad daug pagalbos vietos bendruomenei suteikė ir Josvainių seniūnija. Josvainių seniūnas Algimantas Sirvidas prisiminė didelių darbų pradžią.

„Aš puikiai prisimenu visą pradžią, kuomet mes su kraštiečiu Romualdu kalbinome seniūnaitę Iriną imtis bendruomenės vado funkcijų. Juk visi supratome, kad kaimo žmonėms norint gauti paramą, norint rašyti projektus, reikia suburti bendruomenę.

Kaip matome, mes tikrai nesuklydome, Irina labai šauniai susitvarkė su visais iššūkiais, o šiandien Angiriai turi savo namus. Tai tikrai puikus bendruomenės vadovės darbo rezultatas“, – pabrėžė seniūnas A. Sirvidas.

Seniūnui antrino ir Jolanta Gaučienė, Josvainių seniūnijos vyriausioji specialistė, kuri linkėjo, kad bendruomenė eitų į priekį ir siektų užsibrėžtų tikslų dėl savojo krašto žmonių.

Angirių kaimo bendruomenės pirmininkė Irina Mažeikienė sakė, kad kaime žmonėms tikrai labai reikėjo turėti savo namus, o patalpų, tinkančių bendruomenės namams, nebuvo, tad teko statyti visiškai naują pastatą. Aut. past.

Ne pirmas statinys

Josvainių seniūnas pasidžiaugė, kad Angirių kaime didelis dėmesys skiriamas ir vietos jaunimui.  Kiek anksčiau kaime buvo įrengta visiškai nauja sporto aikštelė. Dabar kaimo vaikai ir jaunimas gali sportuoti ant naujai įrengtos specialios dangos, čia pastatyti krepšinio stovai.

Daug jaunimo

„Mūsų kaime labai daug jaunimo. Turime daug vaikų, daug paauglių vaikinukų, kuriems ši aikštelė buvo labai reikalinga, mat jie mėgsta vakarais žaisti krepšinį. Turės jaunimas dabar kur prasmingai leisti laisvą laiką. Pasikalbu su jais, jie labai džiaugiasi, saugo, tausoja šią aikštelę. Manau, jos užteks dar ne vienai kartai“, – džiaugėsi Angirių kaimo bendruomenės pirmininkė.

Padėkojo geradariams

Bendruomenės vadovė I. Mažeikienė padėkojo geradariams, kurių dėka bendruomenė gyvuoja ir juda į priekį.

„Dėkojame Kėdainių savivaldybei, Kėdainių rajono vietos veiklos grupei, Angirių krašto ūkininkams, verslininkams ir kiekvienam Angirių krašto žmogui, kuris myli savo kaimą ir stengiasi jį puoselėti“, – reziumavo I. Mažeikienė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite

SKELBIMAI

touched by digitouch!