NAUJIENOS

Visos kategorijos
Visos Kėdainių rajone esančios įstaigos, bendruomenės, organizacijos, kolektyvai, šeimos bei pavieniai asmenys kviečiami rašyti maldas ir pristatyti jas Kėdainių Šv. Jurgio parapijos klebonui iki vasario 16 dienos.  / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

100 širdžių maldų už tėvynę Lietuvą

Judita GAIŽIUVIENĖ - 08:19 Vasario 14d. 2018

Kėdainių Šv. Jurgio parapija kviečia įvairių švietimo, kultūros, medicinos ir kitų įstaigų, organizacijų, bendruomenių kolektyvus, šeimas bei pavienius asmenis jungtis prie idėjos „100 širdžių maldų už tėvynę Lietuvą“.

Dėkingumo maldos

„Kiekvienas žmogus savo širdyje nešiojasi savas svajones ir troškimus. Tie, kurie norėtų prisidėti prie šios idėjos, labai kviečiame ir laukiame jūsų maldų.

100 maldų yra tik pradinė idėja. Tik pagalvokite, kaip būtų gražu, jei tos šimtas maldų pavirstų į tūkstančius. O svarbiausia, jog įgyvendinti tai nėra sunku, nes malda – tai ne tik dėkojimas Dievui. Malda – tai kiekvieno žmogaus svajonės bei linkėjimai“, – sako Šv. Jurgio parapijos katechetė Genovaitė Matusevičienė.

Vasario 16-ąją, minint atkurtos Lietuvos šimtmetį, visos kraštiečių maldos bus susegta į bendrą istorinę knygą, kurią galėsite pavartyti atėję į Šv. Jurgio bažnyčią. Aut. past.

Anot pašnekovės, kiekvienas žmogus svajoja apie skirtingus dalykus: jaunas žmogus svajoja apie vienokius, senjorai – apie kitokius, dirbantis turi vienų troškimų, bedarbis – kitų, medikai linki vieno, verslininkai – kito, tačiau kiekvieno svajonės ir troškimai yra svarbūs ir reikšmingi.

„Todėl visa tai, ką nešiojamės savo širdyse, sudėkime į maldą ir su pačiais geriausiais linkėjimais ateikime vasario 16-ąją prie altoriaus, pasimelskime už savo artimuosius, padėkokime Dievui už savo gimtuosius namus. Kiekvienas pradėkime savo maldą nuo to, už ką esame dėkingi Dievui – už laisvą tėvynę, už namus, už žalius miškus, už kiekvieną iš mūsų“, – ragina G. Matusevičienė.

Susegs į bendrą istorinę knygą

Kiekvieno iš jūsų maldos vasario 16-ąją bus susegtos į bendrą istorinę Šv. Jurgio bažnyčios knygą, kurią rasite ir galėsite pavartyti atėję į Dievo namus.

„Mūsų bažnyčioje yra ir daugiau panašaus pobūdžio knygų, viena iš jų – svečių knyga. Taip pat brandiname idėją padaryti jubiliejines santuokas švenčiančių žmonių knygą. Taigi praktikos turime, tikimės, jog ir ši „100 širdžių maldų už tėvynę Lietuvą“ idėja pasiteisins ir sulauks kraštiečių dėmesio“, – vylėsi G. Matusevičienė.

 

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Seniūnijų darbuotojai važinės visureigiais

Aktualijos
11:51 Gegužės 24d. 2018
img

Gatvėse ribojamas eismas

Aktualijos
11:28 Gegužės 24d. 2018
img

Stipriai pakilo miškų gaisringumo lygis

Aktualijos
10:09 Gegužės 24d. 2018
img

Nedarbas sparčiai sumažėjo

Aktualijos
10:13 Gegužės 23d. 2018
img

Soduose kuriasi gyvenvietės

Aktualijos
08:56 Gegužės 23d. 2018
img

Mieste užlopė duobes

Aktualijos
08:28 Gegužės 23d. 2018

SKELBIMAI

touched by digitouch!