LAISVALAIKIS

Visos kategorijos
Kėdainių krašto muziejaus Tradicinių amatų centro Arnetų name surengta puodžiaus Romo Galiausko autorinių kūrinių paroda.  / D. Borodinaitės nuotr., rinkosaikste.lt koliažas

Arnetų name – puodžiaus darbai

Džestina BORODINAITĖ - 08:35 Rugsėjo 03d. 2018

Kėdainių krašto muziejaus Tradicinių amatų centro Arnetų name veikia puodžiaus Romo Galiausko autorinių darbų paroda.

Įtraukia vaikus

Iš Panevėžyje esančio Upytės tradicinio amatų centro atvykęs R. Galiauskas ne tik pats žiedžia molį. Į veiklą keramikas įtraukia vaikus ir jaunimą. Vesdamas jiems edukacijas puodžius moko jaunuosius amatininkus sukurti nepaprasto grožio kūrinius.

Didžiausiu savo pasiekimu autorius laiko savo mokinį Evaldą Mikelionį, kuris buvo vainikuotas Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėliu“.

Darbai išbaigti

Nors parodoje tik nedaugelis R. Galiausko darbų, tačiau matyti, jog edukatoriaus parodoje eksponuojami išbaigti, santūriai dekoruoti, aiškias proporcijas turintys, tvirtai sulipdyti darbai. Tai ąsočiai, puodynės, lėkštės, vazos.

R. Galiausko kūriniai Arnetų name bus eksponuojami iki rugsėjo 13 dienos.

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!