GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Medekšiškiai ir bendruomenę aplankę svečiai švęsti susibūrė į kaime įkurtą sporto aikštelę. Popietę prasidėjusios linksmybės tęsėsi iki išnaktų.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Medekšių bendruomenė atšventė gimtadienį

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:05 Rugpjūčio 30d. 2019

Praėjusį savaitgalį Pelėdnagių seniūnijos Medekšių kaime vyko didelė šventė. Kaimo bendruomenė minėjo 15 metų veiklos sukaktį. Šventėje netrūko nei pramogų, nei vaišių, nei linksmybių. Susirinkę garbūs svečiai dėkojo bendruomenei už nuveiktus didžiulius darbus ir linkėjo nesustoti.

Bendruomenę vedė 13 metų

„Labai džiugu, kad šį gražų vakarą mes visi susirinkome į tokį garbingą jubiliejų. Metai greitai bėga, o mes kartu gyvename ir dirbame jau 15 metų. Mūsų kaime per tą laikotarpį nuveikta išties nemažai gerų darbų. O tie darbai buvo atlikti padedant visai bendruomenei. Dabar jaunoji karta turės tęsti mūsų pradėtus darbus, puoselėjamas šventes bei tradicijas. O jaunimo turime išties daug, jie tikrai gali daug nuveikti gražios mūsų bendruomenės labui“, – sakė net 13 metų Medekšių bendruomenės pirmininkės pareigas ėjusi Genė Strelkauskienė.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis dėkojo net 13 metų Medekšių bendruomenės pirmininkės pareigas einančiai Genei Strelkauskienei./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.Puiki šventė

Šventė Medekšiuose prasidėjo dar šeštadienio popietę ir tęsėsi iki išnaktų. Pirmiausia vyko vaikų važiavimo dviratukais varžybos. Po jų visi mažieji dalyviai apdovanoti dideliais šokoladiniais medaliais. Netrukus šventėje pasirodė karieta, kurią vadeliojo Andrejus Gumenko. Jis pavėžino visus norinčius.

„Truputį vargo buvo, kol gavom karietą, nes mažai kas beturi. Bet pavyko nupirkti iš labai gerų žmonių ir karietą, ir senovinius odinius pakinktus. Padedant Viktorui Adomavičiui, ją parsivežėme ir nudažėme. Tikrai buvo verta, nes norinčiųjų pasivėžinti netrūko. Karietą nudažyti padėjo kaimo jaunimas“, –  šypsojosi viena šventės organizatorių Irena Straukienė.

Veiklos netrūko 

Jauniesiems medekšiškiams veiklos tądien išties netrūko. Jiems pasirodė Klaudijus Štelmokas, kuris pristatė savo motociklą. Dar vaikai žaidė įvairius žaidimus: krepšinį 3 prieš 3, tenisą, traukė virvę, į kibirus metė obuolius, ėjo su kaladėmis, ėjo trise su slide. Vaikams buvo išnuomotas batutas.

Truputį vargo buvo, kol gavom karietą, nes mažai kas beturi. Bet pavyko nupirkti iš labai gerų žmonių ir karietą, ir senovinius odinius pakinktus. Padedant Viktorui Adomavičiui, ją parsivežėme ir nudažėme. Tikrai buvo verta, nes norinčiųjų pasivėžinti netrūko. Karietą nudažyti padėjo kaimo jaunimas. I. Straukienė

Kėdainietė Livija Žydelienė visus vaišino čia pat katile virtu šiupiniu ir grikių koše./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.Varžėsi šeimininkės

Kiek vėliau vyko visus pralinksminusios šeimininkių varžybos. Medekšių šeimininkės ruošė gardžiausias salotas, kuriomis vaišino visus šventės dalyvius. Alkano neliko nė vieno, mat šventėje apsilankė ir kėdainietė Livija Žydelienė, kuri vaišino visus čia pat katile virtu šiupiniu ir grikių koše. Pasistiprinę dalyviai nuskubėjo į šokių aikštelę. 

Apdovanojimai

Visus šventės dalyvius nudžiugino Kėdainių baikerių pasirodymas. Visą vakarą publiką linksmino Jonavos kolektyvas „Bočiai“, Kėdainių liaudiškos muzikos kolektyvas „Ašarėna“ ir dainininkas Žydrūnas. 

„Šventėje taip pat apdovanojome gražiausių sodybų puoselėtojus, ir jaunimą, kuris šiemet baigė aukštuosius mokslus, gimtadienio jubiliatus“, – pasakojo I. Straukienė.

Dėkojo geradariams

„Rengiant šventę labai padėjo Gitana Adomavičienė, Vida Ragauskienė, Andrejus Gumenko, Elena Tankevičienė ir daugelis kitų nuostabių, puikių žmonių, kurie negaili savo laiko, energijos ir lėšų, kad visiems būtų smagiau gyventi Medekšiuose. Už paramą ir pagalbą labai dėkojame Kėdainių rajono savivaldybei, Pelėdnagių seniūnijai, daugeliui įmonių, ūkininkų ir kitų rėmėjų. Šventė tikrai pavyko“, – apibendrino šventės organizatorė.

Linkėjo sėkmės

Šventėje apsilankė ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis bei Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas. Svečiai medekšiškiams linkėjo ir toliau būti tokiems veikliems bei aktyviems. Rajono meras pasakojo, kad jam daugybę metų teko dirbti su šia bendruomene, tad jis metė visus bendruomenės džiaugsmus ir vargus.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Su nemokama elektronine viza – į Karaliaučių

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
1
13:08 Lapkričio 19d. 2019
img

Europinių susitikimų pamokos

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
13:34 Lapkričio 18d. 2019
img

Karininkas, nesvajojęs juo būti

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
1
15:14 Lapkričio 07d. 2019
img

Profesorius iš Kėdainių puoselėja svajonę apie kokybišką gyvenimą Lietuvoje

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
13:19 Spalio 25d. 2019
img

Nuo tarnautojo laiškų iki auksinės ir besąlygiškos meilės

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
Papildytas
13:39 Spalio 15d. 2019
img

Net ir po septyniasdešimties metų skausmas nepasimiršta

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
15:13 Spalio 14d. 2019
img

Senjorai pradėjo naujus mokslo metus (GALERIJA)

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
Papildytas
09:52 Spalio 09d. 2019
img

Prie šachmatų sėdęs septynerių, dešimties jau dalyvauja Europos ir Pasaulio čempionatuose

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
09:50 Rugsėjo 25d. 2019
img

Pirmūnė turi prašymą: „Neklijuokite mums etikečių“

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
1
10:41 Rugsėjo 20d. 2019
img

Tarp trisdešimties geriausių projekto dalyvių – ir kėdainietis

Svarbiausias užsiėmimas – kasdieninis gyvenimas
15:25 Rugsėjo 19d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!