GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Sergantiems vaikams padedantis fondo įkūrėjas Rimantas Kaukėnas džiaugiasi rėmėjų parama.

VIKONDA bendradarbiauja su Rimanto Kaukėno paramos fondu ir kviečia į ypatingą koncertą

rinkosaikste.lt - 08:25 Balandžio 01d. 2019

Jau šią savaitę, balandžio 5 d., „Siemens“ areną labdaros koncerte „Už pergalę gyventi“ sudrebins scenos grandai. Tai labdaros renginys, skirtas padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Prieš pasiekdama žymių ir mylimų Lietuvos atlikėjų širdis ir išsiplėsdama iki tokio didelio koncerto, žinomo krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės iniciatyva sulaukė ir nuoširdžios Kėdainių įmonių grupės VIKONDA paramos.

Surinktos lėšos už bilietus į ruošiamą koncertą bus tikslingai panaudotos aprūpinant Santaros klinikų vaikų onkohematologinį skyrių reikalinga medicinine įranga. Fondo atstovai tikisi, kad kvietimą aukoti išgirs daug labdarai neabejingų žmonių.

Jolanta Blažytė remia Rimanto Kaukėno labdaros renginus. Kvies suprasti ir aukoti

Žymūs atlikėjai: Gytis Paškevičius, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Donatas Montvydas, Monique, Lilas ir Innomine, Mantas Jankavičius, Merūnas Vitulskis, „Daddy was a Milkman“, G&G Sindikatas ir Vidas Bareikis, susitelkė po Rimanto Kaukėno paramos fondo vėliava. Renginio metu jie dovanos žiūrovams savo kūrybą ir atkreips visuomenės dėmesį į paramos ir pagalbos vėžiu sergantiems vaikams svarbą. Pasirodymų metu atlikėjams talkins ir mažieji kovotojai – vaikai, kuriems gyvenimas atnešė didelių išbandymų galynėjantis su onkologinėmis ligomis.

Bėdų vis daugiau

Labdaros fondo įkūrėjas buvęs krepšininkas Rimantas Kaukėnas teigia, kad lėšų poreikis nuolat auga, nes žmonės vis dažniau kreipiasi į juos pagalbos. Fondas remia įvairiomis sunkiomis ligomis sergančius vaikus, tačiau dažniausiai pasitaikanti sunki liga – vėžys.

„Vėžys nebėra mirties nuosprendis ir mes turime daug sėkmingai pasibaigusių vaikų istorijų,  tačiau kovoje su juo pagalbos reikia ne tik ligoniui, bet ir visai jo šeimai, ir ne tik materialios, medicininės, bet ir moralinės, psichologinės – tai labai sudėtinga situacija, į kurią pakliūva visa šeima“, – sako fondo steigėjas.  

Reikia rėmėjų

„Mes džiaugiamės kiekvienu rėmėju, kuris prisideda ir kuris aukoja. Nesvarstome, ar didelė jo paaukota suma, ar maža – vertiname visą paramą. O kiekvienam rėmėjui jaučiame didžiulę atsakomybę. Mus tas atsakomybės jausmas lydi visada – per jį matuojame savo veiksmus, – paklaustas apie fondo rėmėjus pasakoja Rimantas Kaukėnas. – Mūsų tikslas – kuo efektyviau, kuo garbingiau, kuo geriau ir kuo atsakingiau tą paramą paskirti, todėl mes labai atidžiai nagrinėjame kiekvieną situaciją, einame į ligonines, lankome pačius ligonius, bendraujame su jų šeimomis, artimaisiais, gydytojais ir aiškinamės, ko iš tikrųjų reikia, norint suteikti tikslinę pagalbą. Esame labai įsigilinę į situaciją, į problemas“, – sako R. Kaukėnas, kuris ne vienerius metus pats ligoninėse lanko vaikus ir bendrauja su šeimomis bei medikais.

Draugystė su VIKONDA

„Prieš kurį laiką kreipėmės į VIKONDĄ tiesiog norėdami pakviesti dalyvauti vienoje mūsų labdaringoje iniciatyvoje, ir jų greitas atsakymas mus labai nudžiugino. Tai buvo teigiama jų reakcija, iš karto sulaukėme ir aukos vaikams, konkretaus prisidėjimo. Nuo to karto esame draugai. Užsimezgė maloni draugystė ir su valdybos pirmininke Jolanta Blažyte. Jolanta labai palaiko įgyvendinant mūsų idėjas ir tai mums yra didžiulė garbė bei didelė motyvacija tęsti pradėtus darbus bei pateisinti jos palaikymą ir viltį. Tikimės, kad su šia mecenate dar stipriau bei tikslingiau dirbsime ir ateityje“, – viliasi Rimantas Kaukėnas.

Užsimezgė maloni draugystė ir su valdybos pirmininke Jolanta Blažyte. Jolanta labai palaiko įgyvendinant mūsų idėjas ir tai mums yra didžiulė garbė bei didelė motyvacija tęsti pradėtus darbus bei pateisinti jos palaikymą ir viltį. R. Kaukėnas

Sergantiems vaikams neabejingas ir Jolantos Blažytės įkurtas labdaros ir paramos fondas „Viltis–Vikonda“. Šio fondo savanoriai lankė ligoniukus Kauno medicinos universiteto klinikose.Fondo užmojai auga

Kai kreipiasi vis daugiau žmonių, fondui reikia pasistengti, kad jų prašymus patenkintų. Pasak fondo vadovų, augimas atėjo natūraliai – daugėjo prašymų, teko galvoti naujus būdus, kaip didinti paramą ir efektyviai suteikti reikiamą pagalbą. Su žmonių poreikiais gimė ir koncerto idėja.

„Mes labai norime augti kaip fondas ir kuo plačiau skleisti svarbią žinutę Lietuvoje, kad kiekvienas iš mūsų gali padėti vaikams ir suaugusiems nugalėti sunkias ligas įvairiomis paramos formomis. Tuose sprendimuose yra daug dalių – tai prevencija, gyvenimo būdas, brangūs vaistai, įranga ir teigiama emocija, kuri lyg vaistai padeda pacientams greičiau sveikti. Būtent mūsų „Svajonių pašto“ akcija simbolizuoja geresnę vaikų savijautą per pozityvias akimirkas“, – daug darbo krypčių mato R. Kaukėnas.

Svarbiausia, kad žinios ugdo žmonių savimonę. Fondas ypatingai siekia skaidrumo ir viešumo.

„Tik per viešumą mes galime parodyti, kaip tvarkomės su pinigais, kur juos leidžiame ir kam aukojame, o tai svarbu ir visuomenei, ir rėmėjams. Jei mes nekalbėsime apie esančias problemas, apie jas niekas ir nežinos. Geri darbai irgi yra užkrečiami, tereikia konkretaus žmogaus gero noro“, – savo idėja tiki R. Kaukėnas.

Lėšos – Santaros klinikoms

Surinktos lėšos už bilietus į koncertą bus tikslingai skirtos Santaros klinikoms. Vaikų onkohematologiniam skyriui šiuo metu trūksta labai konkrečių dalykų: 7 vienetų tūrinių infuzinių pompų blokų, kurie yra skirti medikamentų lašinimui į paciento organizmą, 3-ų gyvybės palaikymo monitorių bei 8 palatų konsolių, t. y. pagalbos iškvietimo sistemų. Dalį lėšų fondas skirs sunkiai sergančių vaikų konkrečioms istorijoms – šiuo metu keliems vaikams yra būtinas gydymas Šveicarijoje ir Slovakijoje, paskutinioji dalis lėšų bus skirta onkologinėmis ligomis sergančių vaikų slaptų svajonių išpildymui. Laiškuose vaikai dažnai kalba apie savo norą išvykti pailsėti, augintinius, žaidimus ir įvairius išmaniuosius prietaisus.

Nuoširdumas geriausia padėka

Daug žmonių skausmo, ašarų, bėdų ir nelaimių mačiusį krepšininką vis dėlto sujaudina nuoširdi padėka. Nors jis, pažindamas santūrų lietuvių būdą, ir nelaukia, ir nesitiki, tačiau ligonio laiškas, artimųjų mandagus ištartas žodis leidžia pajusti savo darbų vertę. Tai didesnė paskata veikti. Savo ruožtu Rimantas Kaukėnas dėkingas rėmėjams, atlikėjams, svetingai priėmusiai „Siemens“ arenai ir visai profesionalų komandai, kuri dirba, kad renginys būtų puikus ir neštų džiaugsmą visiems.

Palaikykime vaikus kovoje už gyvenimą ir padėkime jiems pasiekti svarbią pergalę! 

Bilietus galima įsigyti jau šiandien: https://www.tiketa.lt/LT/paramos_koncertas_uz_pergale_gyventi_20630 

7 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Vienišiems senjorams – gardūs cepelinai

GERUMO PULSAS
13:39 Vasario 06d. 2020
img

Ligoninei – dovanos iš Prancūzijos

GERUMO PULSAS
09:03 Sausio 17d. 2020
img

Pagerbti ir apdovanoti policijos rėmėjai

GERUMO PULSAS
10:47 Sausio 06d. 2020
img

Kūčiukus kepa kilniam tikslui

GERUMO PULSAS
13:20 Gruodžio 23d. 2019
img

Padėkos vakaras globėjams (FOTOGALERIJA)

GERUMO PULSAS
08:45 Gruodžio 23d. 2019
img

Pas senelius – su dovanėlėmis iš širdies

GERUMO PULSAS
08:43 Gruodžio 23d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!