GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
  / Asociatyvi BNS (Luko Balandžio) nuotr.

Kėdainių samariečių pirmininkė: „Mūsų senjorai yra šaunuoliai“

www.rinkosaikste.lt - 11:21 Balandžio 02d. 2020

Karantino laikotarpiu trims žmonių grupėms tenka daugiausiai dėmesio ir nepasitenkinimo strėlių: besibūriuojantis jaunimas, grįžtantys emigrantai ir senjorai.  Pirmais dviem atvejais nuomonės reikšti negaliu, nes laikausi taisyklės: ko mano akis nemato, to mano liežuvis nesako, arba – su kuo nesusidūriau, į tą pirštu nedūriau. O štai apie mūsų Kėdainių krašto senjorus galiu kalbėti, nes jau dvi savaites su jais dirbame, kad net dūmai rūksta. Ir sakau visiems, o ypatingai tiems, kurie pastebi tik tuos, kurie nepaiso karantino taisyklių: mūsų senjorai yra šaunuoliai. 

„Kėdainių samariečiai“ nuo pirmos karantino dienos atskubėjo į pagalbą senjorams: perkame produktus, vaistus, sumokame komunalinius mokesčius, kad garbaus amžiaus žmonėms nereikėtų šiuo rizikingu metu eiti į parduotuves, kitas susibūrimų vietas. Ir jie tai supranta, jie sėdi užsidarę namuose, jie skambina ir siunčia mūsų savanorius į parduotuves ir vaistines. Jie moka saugoti save ir kartu apsaugo kitus  Tokių protingų, sąmoningų senjorų mūsų krašte yra labai daug. Ir mes džiaugiamės, kad kiekvieną dieną apiperkame po keliolika senjorų. 

Gerbiami senjorai, jūs – nuostabūs. Kiekvienam, su kuriuo telefonu kalbamės ir aptarinėjame, kokio riebumo pieną pirksime, kokia silkė skanesnė, kokius kiaušinius esate įpratę pirkti ir apie visa kita tol, kol mano ausis užkaista (būtent ausis, nes ji pagaminta daug seniau, nei mano telefono aparatas), nuoširdžiai dėkoju. Jūs sąmoningi. Ir kiekvieną iš Jūsų apkabinsiu... kai pasibaigs šis sunkus periodas. 

Todėl drąsiai skambinkite, kreipkitės. Tegul tokių šaunuolių būna dar daugiau, o Kėdainių samariečiai tikrai suspės įvykdyti visus savo pažadus. 

Asociacijos „Kėdainių samariečiai“ pirmininkė Sonata Patkauskaitė

Tel. +370 614 54 563

 

Taip pat primename ir informuojame, kad:

• Kėdainių samariečių savanoriai vaikšto su „uniforma“: geltonomis striukėmis su samariečių ženklu.

• Savanoriai dėvi apsaugines kaukes ir pirštines.

• Produktus perduodame dėžėse, kurios yra dezinfekuojamos: prieš dedant produktus parduotuvėje, prieš paduodant Jums ir paėmus iš jūsų.

• Prie durų padavę dėžę su produktais ir parduotuvės čekiu, laukiame už durų, kol jūs namuose išsikrausite produktus, patikrinsite, ar viską nupirkome to ir taip, kaip jūs prašėte ir, įdėję pinigėlius pagal čekį, gražinsite dėžę (ant žemės prie durų maišų su produktais nededame, nors taip rekomenduojama. Mes manome, kad dezinfekuota dėžė paduodama per atstumą yra saugiau, nei laiptinės grindys, nes nežinome, kas toje laiptinėje vaikščiojo prieš penkias minutes. O dėžes dezinfekuojame patys, todėl žinome, kad tai darome).

• Kai Jūs mums paskambinate, pirmiausia klausiame, kokioje parduotuvėje jūs esate įpratę pirkti. Ir stengiamės jūsų produktus pirkti toje parduotuvėje, kad ir karantino metu vartotumėte jūsų pamėgto gamintojo produktus.

• Pinigų iš karto neimame, už produktus sumokate tik tada, kai savanoriai jums pristato produktus ir paduoda čekį.

5 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!