GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Atvykę svečiai su skirtingo amžiaus vaikais, pasitelkdami išmonę, komandinėje veikloje skaptavo moliūgus.   / Organizatorių nuotr.

Kėdainių pagalbos šeimai centro bendruomenę aplankė šiluma ir gerumas

Džestina BORODINAITĖ - 12:16 Lapkričio 21d. 2019

Kėdainių pagalbos šeimai centrą ir čia gyvenančių be tėvų globos likusių vaikų bei paslaugas gaunančių mamų su vaikais širdis aplankė šiluma, dėmesys ir gerumas.

Kėdainių pagalbos šeimai centrą ir čia gyvenančių be tėvų globos likusių vaikų bei paslaugas gaunančių mamas su vaikais širdis aplankė šiluma, dėmesys ir gerumas. / Organizatorių nuotr. Formuoja vertybes

„Sulaukėme gausios, dvidešimties savanorių, komandos iš „Swedbank“ su dar gausesnėmis dovanomis, skirtomis ne tik čia gyvenantiems vaikams, bet ir įstaigoje dirbantiems darbuotojams. 

Tai leido suprasti, jog savanorystė duoda ne tik supratimą. Jos dėka egzistuoja labai paprasti ir kartais daugeliui tiesiog nepastebimi gyvenimo dalykai, – dėkingas žvilgsnis ar laimės ir nuoširdumo kupinos akys, – padedantys formuoti pagrindines gyvenimo vertybes“, –  mano Kėdainių pagalbos šeimai centro direktorė Sandra Sagatienė.

Skaptavo moliūgus

Apsilankymo metu „Swedbank“ komandos nariai pristatė atnaujintą savanorystės iniciatyvą „Mums rūpi“. 

Kadangi susitikimo laikas sutapo su Helovino švente, tai padiktavo susitikimo veiklos temą. Atvykę svečiai su skirtingo amžiaus vaikais, pasitelkdami išmonę, komandinėje veikloje skaptavo moliūgus. 

„Kurti meno kūrinius ir emociją mūsų mažiesiems padėjo svečiai. Vyresnieji centro vaikai, stebėdami aktyvų kūrybinį darbą ir gerų emocijų persmelktą aplinką, taip pat įsijungė į veiklas. 

Geradarių atstovas nuolat sukinėdamasis aplink, fotoaparatu fiksavo dalyvių emocijas, kurios bendru svečių ir vaikų sutarimu nugulė į paroda „Emocija per kūno kalbą“. Suformuota darbų kompozicija puošė ir nuotraukų paroda dar iki šiol puošia ir puoš įstaigos erdves“, – apie susitikimo metu vykdytas veiklas ir vyravusias emocijas pasakoja centro direktorė.

Skleidžia rūpestį

Anot Kėdainių pagalbos šeimai centro vyr. socialinės darbuotojos Kristinos Grigaliūnienės, „Swedbank“ yra didelė ir darni komanda, kasdien su daugeliu besidalinanti žiniomis, patirtimi. 

„Swedbank“ savanorystę supranta ne tik kaip socialiai atsakingą ir visuomenei vertę kuriančią veiklą, bet ir kaip galimybę prasmingai praleisti laiką kartu su kolegomis. Tą puikiai įrodo ir nuo 2016 metų pradėtos vykdyti savanorystės veiklos įvairiose įstaigose, kurioms per trejus metus yra skirta daugiau nei 35 tūkst. valandų. Aut. past.

„Šis kolektyvas ypatingas dar ir todėl, nes skleidžia rūpestį ir suteikia pagalbą, kurios kitiems taip reikia. 

„Swedbank“ savanorystę supranta ne tik kaip socialiai atsakingą ir visuomenei vertę kuriančią veiklą, bet ir kaip galimybę prasmingai praleisti laiką kartu su kolegomis. Šie elementarūs dalykai įrodo, kodėl jiems taip sėkmingai sekasi dirbti kartu!

Tą puikiai įrodo ir nuo 2016 metų pradėtos vykdyti savanorystės veiklos įvairiose įstaigose, kurioms per trejus metus yra skirta daugiau nei 35 tūkst. valandų“, – pabrėžė vyr. socialinė darbuotoja.

Nuoširdžiai dėkingi

„Visi centre gyvenantys be tėvų globos likę vaikai, mamos su vaikais, darbuotojai ir administracija esame labai dėkingi „Swedbank“ komandai už skirtą dėmesį, dovanas ir jaukias akimirkas kartu. 

Pagalbos šeimai centro bendruomenė džiaugiasi, jog ši „Swedbank“ komandos organizuota savanorystės iniciatyva neaplenkė ir jų centre gyvenančių vaikučių.

Džiaugiamės draugyste ir tikimės, kad tai ne paskutinis susitikimas“, – nuoširdžių padėkos žodžių visos Pagalbos šeimai centro bendruomenės vardu negailėjo K. Grigaliūnienė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!