Apie mus

Šis naujienų portas sukurtas tam, kad viską, kas vyksta Kėdainių rajone, Jūs sužinotumėte pirmieji.

Vasario 18-oji – ypatinga ne tik visam „Rinkos aikštės“ kolektyvui, bet ir Jums, Mieli Skaitytojai. Šiandien verčiame naują veiklos puslapį – nuo šiol visas Kėdainių rajono naujienos galėsite sužinoti ne tik jau 21 metus leidžiamame laikraštyje „Rinkos aikštė“, bet ir internete.

Rūpindamiesi, kad Jus operatyviai pasiektų pačios naujausios žinios, neturime kitos išeities, kaip tik žengti į staigia informacijos kaita pasižyminčią interneto erdvę. Darysime viską, kad „Rinkos aikštės“ interneto svetainėje rasta informacija būtų ne tik įdomi, naudinga, bet ir traukianti akį. 

Kasdien dirbsime, kad Jums atskleistume ne tik svarbius politinius, ekonominius sprendimus, kultūrines ir socialines aktualijas, bet ir visiems rajono gyventojams svarbius dalykus. Operatyviai pateiksime informaciją iš rajone vyksiančių renginių, taip pat neliksime abejingi kraštiečių problemoms.

Skaitydami naujienas mūsų interneto svetainėje pirmieji sužinosite visas Kėdainių miesto ir rajono aktualijas, rajono ir visos šalies valdžios sprendimus, kurie vienaip ar kitaip gali turėti svarbos kiekvieno Jūsų gyvenime. Pateiksime informaciją ekonomikos ir verslo temomis, siekdami parodyti, kiek mūsų krašte yra verslių ir inovatyvių žmonių, kurie kuria darbo vietas bei nuolat stengiasi kilstelėti mūsų krašto ekonominę kartelę.

„Rinkos aikštė“ rūpinasi ir domisi kiekvienu Jūsų – todėl nuolat ieškome įdomių, iniciatyvių žmonių, kurie nebijo išsiskirti, nebijo aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje, yra smalsūs ir išskirtiniai. Rašydami apie šiuos žmones mes norime paskatinti kiekvieną Jūsų pasidžiaugti tuo, ką turime geriausio.

Norime padėkoti visiems Jums, ir kiekvienam atskirai, už tai, kad jau 21 metus esate kartu, Jūs esate mūsų įkvėpėjai, o savo ruožtu mes, dirbantys redakcijoje, dedame visas jėgas tam, kad paruoštume Jums išsamias ir naudingas žinias. Vertiname kiekvieną iš Jūsų gautą atsiliepimą, laukiame laiškų ir skambučių – Jūsų aktyvus noras dalyvauti kuriant Kėdainių rajono paveikslą mums yra pati geriausia dovana.

„Rinkos aikštė“ - šiandien geresnis nei vakar. Ir taip kasdien.

SKELBIMAI

touched by digitouch!